روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طعم جدیدترین فناوری‌های روز با Huawei nova 4 - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طعم جدیدترین فناوری‌های روز با Huawei nova 4 - مجله اینترنتی فوت و فن

گوشی های میان رده هوآوی، تعادلی بین امکانات و ارزش خرید در سال های اخیر شاهد افزایش تقاضا برای گوشی های هوشمند میان رده بودیم و همین تقاضا انگیزه و محرکی برای رونق و توسعه چشم گیر این رده از گوشی ها بوده است. تا حدی که اکنون دیگر انتخاب یک گوشی میان رده و ارزان تر، ضرورتاً به معنای چشم پوشی از برخی از […]

نوشته طعم جدیدترین فناوری های روز با Huawei nova 4 اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

گوشی های میان رده هوآوی، تعادلی بین امکانات و ارزش خریددر سال های اخیر شاهد افزایش تقاضا برای گوشی های هوشمند میان رده بودیم و همین تقاضا انگیزه و محرکی برای رونق و توسعه چشم گیر این رده از گوشی ها بوده است. تا حدی که اکنون دیگر انتخاب یک گوشی میان رده و ارزان تر، ضرورتاً به معنای چشم پوشی از برخی از فناوری های روز نیست و کیفیت این رده از گوشی ها روز به روز بهتر می شود. هوآوی در این روند پیش رو بوده و تلاش می کند بهترین و جدیدترین فناوری های روز را در دسترس همه کاربران قرار بدهد. این شرکت به لطف پافشاری اش بر ارزش و اهمیت فرایند تحقیق و توسعه به شرکتی پیشرو از لحاظ نوآوری تبدیل شده است. هوآوی در سال ۲۰۱۷ چیزی در حدود ۱۳.۲۳ میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه هزینه کرده و هم اکنون ۱۴ مرکز پژوهشی در نقاط مختلف جهان دارد.گوشی های پرچم دار هوآوی، مانند گوشی های سری P Huawei و سری Huawei Mate، به عنوان معرفی کننده فناوری های پیش گام به صنعت گوشی های هوشمند شناخته می شوند، اما گوشی های سری Nova که از گوشی های میان رده ی هوآوی به شمار می آیند هم از محبوب ترین گوشی های هوشمند در میان کاربران هستند. این رده از گوشی های هوآوی، به لطف طراحی آوانگارد و جسورانه و مولفه های دیداری به روز، توانسته باب میل آن دسته از کاربرانی باشد که همواره تشنه ی فناوری های جدید هستند.گوشی هوشمند Huawei Nova 3 با طراحی، رنگ جسورانه و سیستم سلفی خلاقانه، توانست محبوب ترین گوشی برای گرفتن عکس های سلفی در سال ۲۰۱۸ باشد. این رده از گوشی های هوآوی تا پایان سال ۲۰۱۸ بیش از ۶۵ میلیون دستگاه فروش رفت تا سری Nova بتواند سرگروه گوشی های میان رده ی هوآوی باشد.رویه ترکیب فناوری های سطح بالا با ارزش خرید مناسب، با Huawei Nova 4 گامی دیگر رو به جلو است و آخرین دستگاه از سری گوشی های Nova توانسته ویژگی های برجسته ای نظیر فناوری نمایشگر FullView Punch را به خریدارانش ارائه کند، فناوری که مفهوم نمایشگر بدون حاشیه را یک درجه ارتقا داده است.این دستگاه در حال حاضر در بازار چین عرضه شده و هنوز رسماً معلوم نیست در بازارهای غرب آسیا هم عرضه خواهد شد یا خیر. در هر حال، شایعات و پرسش های زیادی درباره ی عرضه Huawei Nova 4 در بازارهای دیگر جهان وجود دارد و برای اطلاعات دقیق تر باید کمی بیشتر صبر کنیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان طعم جدیدترین فناوری‌های روز با Huawei nova 4 - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طعم جدیدترین فناوری‌های روز با Huawei nova 4 - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون