روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: فوت و فن
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کیفیت از نوع QLED - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کیفیت از نوع QLED - مجله اینترنتی فوت و فن

معرفی سری QLED تلویزیون های سامسونگ یک پیشرفت بسیار مهم بخصوص در زمینه کیفیت تصویر بود. تا قبل از ظهور این تلویزیون ها، باید میان اندازه بزرگ تصویر و کیفیت عالی، یکی را انتخاب می کردیم. اما با تولد QLED، صفحه هایی غول آسا با اندازه ای تا ۷۵ اینچ به دنیای نمایشگرهای خانگی وارد شد که کیفیت تصویر آنها […]

نوشته کیفیت از نوع QLED اولین بار در مجله اینترنتی فوت و فن | Footofan.com. پدیدار شد.

معرفی سری QLED تلویزیون های سامسونگ یک پیشرفت بسیار مهم بخصوص در زمینه کیفیت تصویر بود. تا قبل از ظهور این تلویزیون ها، باید میان اندازه بزرگ تصویر و کیفیت عالی، یکی را انتخاب می کردیم. اما با تولد QLED، صفحه هایی غول آسا با اندازه ای تا ۷۵ اینچ به دنیای نمایشگرهای خانگی وارد شد که کیفیت تصویر آنها حتی از بهترین تلویزیون های کوچک هم چشمگیرتر بود.جالب اینکه این سری از تلویزیون های سامسونگ اساسا با ابعاد بزرگ و با شروع از ۵۵ اینچ عرضه شدند تا رویای همیشگی بسیاری از مصرف کنندگان در بردن پرده سینما به خانه خود را تحقق ببخشند. در ادامه نگاهی داریم به برترین قابلیت های تلویزیون QLED که در کنار هم کیفیت آن را از همه نمونه های مشابه بسیار متمایز کرده تا جایی که تنها عنوان کیفیت QLED یا کیفیت Q می تواند به درستی سطح آن را نشان دهد.حتما برای شما هم پیش آمده که در تلویزیون عادی تان وقتی روشنایی تصویر را از حد معینی بیشتر می کنید، رنگ های تصویر کدر شده و رنگ های نزدیک به هم دیگر قابل تشخیص نیستند. این تفاوت نمایش رنگ در نور کم و نور زیاد مفهومی است که به آن حجم رنگ می گویند. یعنی وقتی تلویزیون شما یک شی را در نور پایین به رنگ قرمز جگری نشان می دهد هرچقدر هم که نور را بیشتر می کنید این رنگ نباید تغییر کند، توانایی که تلویزیون های عادی تا کنون به طور کامل از آن بهره مند نبودند.تلویزیون های QLED سامسونگ اولین محصولات جهان بودند که توانستند حجم صددرصدی رنگ را تولید کنند. به این معنی که شما روشنایی تلویزیون را در هر مقداری که قرار دهید، رنگ تصویر با همان کیفیت و جذابیت اولیه نمایش داده خواهد شد. جالب اینکه از طرف دیگر این تلویزیون ها توانایی تولید روشنایی تا ۱۵۰۰ نیت را دارند که در مقایسه با تلویزیون های معمولی بسیار بیشتر است.ترکیب این دو توانایی در کنار هم باعث می شود شما بتوانید فیلم های مورد علاقه تان را در هر شرایط روشنایی محیطی، حتی زیر نور آفتاب هم با کیفیت و درخشندگی خارق العاده تماشا کنید. البته تمایز و برتری تلویزیون های QLED صرفا به کیفیت تصویر آنها محدود نمی شود. کیفیت و زیبایی طراحی آنها باعث می شود تا مکملی چشم نواز برای هر سلیقه یا دکوراسیون باشند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان کیفیت از نوع QLED - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن footofan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کیفیت از نوع QLED - مجله اینترنتی فوت و فن از وب سایت فوت و فن با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فوت و فن footofan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون