روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: فیکس هاو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دانلود فایل ریست پرینتر اپسون L130 | رفع خطای چشمک زدن چراغ جوهر از وب سایت فیکس هاو fixhow با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دانلود فایل ریست پرینتر اپسون L130 | رفع خطای چشمک زدن چراغ جوهر

فایل ریست پرینتر اپسون L130 همراه با آموزش رفع خطای چشمک زدن چراغ جوهر و چراغ پاور همانطور که می دانید پرینترهای اپسون پس از مدتی کارکرد از کار می افتند و چراغ های آن با حالت ضربدری به صورت چشمک زن در می آیند. در این حالت چراغ قطره همراه با چراغ پاور [...]

نوشته دانلود فایل ریست پرینتر اپسون L130 | رفع خطای چشمک زدن چراغ جوهر اولین بار در فیکس هـو. پدیدار شد.

همانطور که می دانید پرینترهای اپسون پس از مدتی کارکرد از کار می افتند و چراغ های آن با حالت ضربدری به صورت چشمک زن در می آیند. در این حالت چراغ قطره همراه با چراغ پاور بصورت متناوب روشن و خاموش می شود و پرینتر شما عملا هیچ کاری انجام نمی دهد.چرا این مشکل ایجاد می شود؟ آیا پرینتر مشکلی دارد؟خیر، در واقع این مشکل بیانگر زمان تعویض پدهای جوهر ضایعات است. این مشکل زمانی رخ می دهد که تعداد چاپ انجام شده به اندازه مقدار تعریف شده در حافظه پرینتر رسیده باشد. به عبارت دیگر کنتور جوهر ضایعات پرینتر به حد تعیین شده آن رسیده و زمان آن است که کنتور آن را ریست نمایید.آیا بایستی پدهای جوهر ضایعات را تعویض کنیم؟در صورتی که پدهای آن اشباع شده باشد این کار باید انجام شود. البته در اغلب موارد نیازی به این کار نیست.همچنین شما برای جوهر ضایعات پرینتر خودتان می توانید یک مخزن جداگانه نصب نمایید.چگونه پرینتر اپسون ال ۱۳۰ را ریست کنیم؟برای این منظور فایل زیر را دانلود نموده و طبق آموزش موجود در آن اقدام به ریست کنتور ضایعات یا اصطلاحا ریست پرینتر نمایید. ضمنا شماره پشتیبانی همراه فایل بوده و در صورت وجود هرگونه مشکل در فرآیند ریست می توانید تماس بگیرید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان دانلود فایل ریست پرینتر اپسون L130 | رفع خطای چشمک زدن چراغ جوهر از وب سایت فیکس هاو fixhow با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دانلود فایل ریست پرینتر اپسون L130 | رفع خطای چشمک زدن چراغ جوهر از وب سایت فیکس هاو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فیکس هاو fixhow مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون