روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو اپل از روی آیفون و آیپد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو اپل از روی آیفون و آیپد

اپل اخیرا آپدیت iOS 13.4 و iPadOS 13.4 را برای محصولات خود منتشر کرده است. یکی از ویژگی های نسخه جدید این سیستم عامل ها، امکان به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو اپل است که در ادامه آموزش آن را می توانید دنبال کنید. با دریافت جدیدترین آپدیت اپل برای سیستم عامل محصولات خود […]

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

اپل اخیرا آپدیت iOS 13.4 و iPadOS 13.4 را برای محصولات خود منتشر کرده است. یکی از ویژگی های نسخه جدید این سیستم عامل ها، امکان به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو اپل است که در ادامه آموزش آن را می توانید دنبال کنید.با دریافت جدیدترین آپدیت اپل برای سیستم عامل محصولات خود شامل iOS 13.4، iPadOS 13.4 و macOS Catalina 10.15.4، عملکرد و امکانات آی کلود بهبود پیدا کرده است. در این مطلب آموزش به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو در آیفون و آیپد را برای شما آماده کرده ایم. ابتدا به سراغ پاسخ این سوال می رویم که آی کلود درایو اپل (iCloud Drive) چیست؟آی کلود درایو اپل یا آیکلود درایو اپل نام سرویس ذخیره سازی ابری فایل شرکت اپل است که آن را در سال 2014 در کنفرانس توسعه دهندگان خود معرفی کرد.برخلاف بسیاری از سرویس های اپل، شما علاوه بر دستگاه هایی مانند آیفون، آی پد و مک، امکان دسترسی به این سرویس از روی ویندوز را هم دارید.شما با استفاده از آیکلود درایو اپل می توانید هر نوع فایل را به صورت آنلاین ذخیره کرده و به صورت آنلاین در هر جایی که به اینترنت دسترسی دارید به فایل های خود نیز دسترسی داشته باشید.اگرچه سایر سرویس های ذخیره سازی آنلاین و یا ابری مانند دراپ باکس سال هاست که چنین امکانی در اختیار کاربران خود قرار داده اند، اپل سال گذشته هنگام معرفی آپدیت iOS 13 قابلیت به اشتراک گذاری فولدر یا فولدرهای خاص آیکلود درایو با سایر کاربران را معرفی کرد که عرضه آن نهایتا تا روز گذشته و عرضه آپدیت iOS 13.4 و iPadOS 13.4 به طول انجامید.به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو اپل، یکی از ویژگی های درخواستی کاربران محصولات اپل در سال های اخیر بوده که بالاخره این شرکت تصمیم گرفته آن را در جدیدترین نسخه سیستم عامل های خود قرار دهد.در این قابلیت کاربران می توانند به راحتی چندین فولدر را به صورت همزمان با سایر کاربران مد نظر خود به اشتراک بگذاریند و لینک این فولدرهای خاص را در اختیار سایر کاربران بگذارند. در این قابلیت جدید، چندین مجوز نیز برای کاربران درنظر گرفته شده است.چگونه یک فولدر خاص آی کلود درایو اپل در آیفون و آیپد را به اشتراک بگذاریم؟برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:از نصب سیستم عامل iOS 13.4 و iPadOS 13.4 روی دستگاه خود اطمینان حاصل کنید.اپلیکیشن Files را اجرا کرده و به بخش آی کلود درایو بروید.دست خود را بر روی یک فولدر نگه دارید و سپس گزینه به اشتراک گذاشتن را انتخاب کنید.برای به اشتراک گذاشتن چندین فولدر، گزینه Select را لمس کنید.چندین فولدر را انتخاب کرده و سپس آیکون به اشتراک گذاشتن را انتخاب کنید.برای اشتراک سریع یک فولدر، آن را لمس کرده و در منوی ظاهر شده، گزینه Share را انتخاب کنید.شما می توانید در این منو، به بخش پایین تر بروید و گزینه Add People را لمس کنید. با این کار می توانید فولدر موردن ظر خود را با چندین کاربر به اشتراک بگذارید.در پایین صفحه می توانید مجوزهای مختلفی برای فولدر خود درنظر بگیرید، برای مثال کدام کاربر می تواند آن را مشاهده و یا در آن تغییری ایجاد کند. به صورت پیش فرض، تنها افرادی که شما دعوت می کنید به این فولدرها دسترسی خواهند داشت.اگر می خواهید چندین فولدر را به اشتراک بگذارید، گزینه Select را انتخاب کنید و پس از لمس چندین فولدر، آیکون Share را لمس کرده و آن را با کاربران موردنظر خود به اشتراک بگذارید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آموزش به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو اپل از روی آیفون و آیپد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش به اشتراک گذاشتن یک فولدر خاص در آی کلود درایو اپل از روی آیفون و آیپد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون