روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رابط کاربری emui 10.1 هواوی با گوشی‌های سری پی 40 معرفی می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رابط کاربری emui 10.1 هواوی با گوشی‌های سری پی 40 معرفی می‌شود

هواوی با انتشار یک پوستر رسما تایید کرد که فردا در کنار سری پی 40 از رابط کاربری EMUI 10.1 نیز رونمایی خواهد کرد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

هواوی فردا از سری پی 40 رونمایی خواهد کرد. حالا این شرکت چینی پوستری را منتشر کرده است که معرفی نسخه 10.1 رابط کاربری EMUI را در مراسم فردا تایید می کند. این موضوع یک ماه پیش در رسانه ها اعلام شده بود.حساب کاربری رسمی EMUI در شبکه اجتماعی Weibo یک پوستر را منتشر کرده است که نشان می دهد رابط کاربری EMUI 10.1 فردا در کنار سری پی 40 هواوی معرفی خواهد شد. متاسفانه در این پوستر جزییات EMUI 10.1 را شاهد نیستم و تنها عبارتی چینی با مضمون “دانش، شگفت انگیز بی نهایت!” به چشم می خورد.اگر به تاریخچه معرفی نسخه های EMUI نگاهی داشته باشیم، متوجه می شویم که معرفی نسخه های x.1 این رابط کاربری همیشه با معرفی نسل جدید سری پی هواوی همراه بوده است. این سنت از دو سال پیش و با معرفی EMUI 8.1 در کنار هواوی پی 20 آغاز شده و با معرفی EMUI 9.1 به همراه هواوی پی 30 ادامه یافت.حالا نیز شاهد معارفه EMUI 10.1 در کنار هوای پی 40 خواهیم بود. با این حال در رابطه با تغییرات موجود در EMUI 10.1 هیچ اطلاعی در دست نیست.سال گذشته هواوی در نسخه 8.1 رابط کاربری خود تغییرات گسترده ای نظیر معرفی فایل سیستم EROFS، فناوری GPU Turbo 3.0 و کامپایلر ARK را اعمال کرد.ممکن است آپدیت جدید EMUI مربوط به خدمات موبایل هواوی یا همان HMS باشد که فروش گوشی های هواوی در سطح بین المللی به آن وابسته است. هواوی به تازگی اعلام کرده که هم اکنون بیش از یکصد میلیون کاربر در سراسر جهان از رابط کاربری EMUI 10 استفاده می کنند.

مطلب با عنوان رابط کاربری emui 10.1 هواوی با گوشی‌های سری پی 40 معرفی می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رابط کاربری emui 10.1 هواوی با گوشی‌های سری پی 40 معرفی می‌شود از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون