روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروسافت انتشار آپدیت‌های اختیاری و غیرامنیتی را فعلا متوقف می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروسافت انتشار آپدیت‌های اختیاری و غیرامنیتی را فعلا متوقف می‌کند

مایکروسافت در پی همه گیری ویروس کرونا اعلام کرده است که آپدیت های غیر امنیتی ویندوز 10 و محصولات سرور خود را متوقف می کند.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

از آنجا که همه افراد از جمله متخصصان آی تی و توسعه دهندگان مایکروسافت در حال حاضر به اندازه کافی نگرانی دارند، مایکروسافت انتشار آپدیت های غیر امنیتی و اختیاری را برای نسخه های تحت پشتیبانی ویندوز و محصولات سرور خود را متوقف می کند. به این ترتیب تمرکز مایکروسافت تنها معطوف به آپدیت های امنیتی خواهد بود.مایکروسافت انتشار به روزرسانی C و D را که در هفته سوم و چهارم هر ماه منتشر می شود را متوقف می کند. این آپدیت ها شامل رفع موارد و نواقص غیر امنیتی می شود. با این حال این اتفاق تا ماه آینده میلادی رخ نخواهد داد، از این رو ممکن است طی روزهای باقی مانده از ماه جاری میلادی شاهد انتشار آپدیت باشیم.مایکروسافت به روزرسانی B محصولات خود را که دومین سه شنبه هر ماه منتشر می شود را هنوز منتشر خواهد کرد. در حال حاضر در انتظار برطرف شدن دو مشکل امنیتی zero-day هستیم که مایکروسافت روز گذشته آن ها را اعلام کرد و مورد استفاده هکرها قرار می گیرد.با شروع ماه می، ما انتشار نسخه های غیر امنیتی دلخواه (به روزرسانی C و D ) را به علت حفظ امنیت مشتری و محصولاتمان در تمامی نسخه های تحت پشتیبانی ویندوز و محصولات سرور خود متوقف می کنیم.Windows Update (@WindowsUpdate) March 24, 2020با توجه به اینکه در حال حاضر شمار زیادی از کاربران و کارمندان مشغول به دورکاری هستند، آخرین چیزی که مایکروسافت به آن احتیاج دارد شناسایی و رفع یک باگ است.گوگل نیز همین رویه را در پیش گرفته است. این شرکت چند روز پیش اعلام کرد که به منظور حفظ پایداری گوگل کروم انتشار آپدیت برای این مرورگر را متوقف می کند. پس از آن نیز گفته شد که انتشار نسخه 82 گوگل کروم کاملا منتفی می شود.مایکروسافت هم چنین قطع خدمات نسخه های Enterprise، Education و IoT Enterprise ویندوز 10 را از 14 آوریل تا 13 اکتبر به تعویق می اندازد. این دستگاه ها می توانند به روزرسانی های امنیتی را طی چند ماه آینده دریافت کنند.مایکروسافت می گوید که بررسی هایش روی وضعیت بهداشت عمومی نشان می دهد این موضوع روی کاربرانش تاثیرگذار است. از این رو اولویت و تمرکز این شرکت دیگر روی اپدیت های اختیاری نبوده و روی آپدیت های امنیتی خواهد بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان مایکروسافت انتشار آپدیت‌های اختیاری و غیرامنیتی را فعلا متوقف می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروسافت انتشار آپدیت‌های اختیاری و غیرامنیتی را فعلا متوقف می‌کند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون