روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان درز طراحی رسمی گوشی ردمی کا 30 پرو پیش از رونمایی رسمی از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

درز طراحی رسمی گوشی ردمی کا 30 پرو پیش از رونمایی رسمی

در ادامه درز شایعات مرتبط با گوشی ردمی کا 30 پرو، به تازگی تصویری از این محصول نیز توسط شرکت سازنده نیز منتشر شده است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

اغلب محصولات شرکت هایی مانند شیائومی ابتدا در کشور چین و پس از مدتی در سایر بازارها عرضه می شوند. به عنوان مثال بسیاری از کاربران در کشورهای مختلف منتظر از راه رسیدن محصولاتی مانند Mi10، realme X50 یا ردمی کا 30 پرو هستند. به غیر از دو مورد اول که تاکنون در بازار چین و هند عرضه شده اند، اطلاعات کمی از ردمی کا 30 پرو منتشر شده است.سال گذشته استراتژی Redmi و شیائومی ارائه Redmi K20 و K20 Pro با طراحی یکسان و سخت افزار کمی متفاوت بود. البته بر اساس تصاویر منتسب به گوشی ردمی کا 30 پرو، به نظر می رسد این رویه تکرار نخواهد شد و شاهد بازطراحی نسخه پرو نسبت به مدل استاندارد باشیم.در چند وقت اخیر اطلاعات مختلفی پیرامون مشخصات ظاهری و سخت افزاری Redmi K30 Pro به بیرون درز پیدا کرده است و در همین راستا نیز اکنون تیز منتشر شده از سوی شرکت سازنده تفاوت زبان طراحی میان دو مدل را تائید می کند.هرچند هنوز نمی توان پیرامون جزئیات ظاهر گوشی مذکور اظهار نظر کرد، با این حال در تصویر فوق به وضوح مشخص است که گوشی جدید ردمی فاقد هرگونه حفره یا بریدگی نمایشگر بوده و احتمالاً با دوربین سلفی پاپ‎آپ معرفی خواهد شد.علاوه بر تائید کاهش حاشیه نمایشگر، تصویر فوق فاش می کند که بایستی منتظر از راه رسیدن Redmi K30 Pro در ماه جاری باشیم. هنوز اطلاعاتی پیرامون تاریخ دقیق معرفی منتشر نشده است، با این حال غریب به یقین تا سه ماه اول سال آینده بایستی منتظر از عرضه گوشی مذکور در بازارهای جهانی باشیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان درز طراحی رسمی گوشی ردمی کا 30 پرو پیش از رونمایی رسمی از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان درز طراحی رسمی گوشی ردمی کا 30 پرو پیش از رونمایی رسمی از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون