روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چطور بازی پنهان موجود در اندروید 10 را فعال کنیم؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چطور بازی پنهان موجود در اندروید 10 را فعال کنیم؟

گوگل یک بازی پنهان در اندروید 10 تدارک دیده که به طور غیر مستقیم ویژگی های این نسخه از پلتفرم اندروید را به کسانی که از اندروید 9 پای دستگاه خود را ارتقا داده اند با طی کردن مراحل مختلف آموزش می دهد. در ادامه در فارنت همراه ما باشید تا شیوه دسترسی به این بازی پنهان در اندروید 10 را مرور کنیم.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

البته این اولین بازی نیست که گوگل دست به چنین اقدامی می زند و تقریباً از اندروید 2.3 به بعد تمام نسخه های اندروید در بطن دارای یک بازی پنهان هستند که استایل آن با توجه به نام نسخه پلتفرم موبایلی گوگول تعیین می شود. در همین رابطه امسال نیز شاهد تعبیه بازی پنهان Nonogram در اندروید 10 هستیم که شیوه دسترسی به آن را در ادامه مرور خواهیم کرد.بر این اساس شاهد تعبیه اولین نسخه بازی پنهان در اندروید 2.3 با نام نقاشی زامبی بودیم. با الهام از فیلم Tron: Legacy، بازی زنبور عسل در اندروید 3 اضافه گردید.این رویه با وجود آمدن شخصیت Nyandroid در بازی اندروید 4 ادامه پیدا کرد. گوگل بازی Red Jelly Bean را در اندروید 4.1 و K را در اندروید 4.4 کیت کت اضافه کرد. بعد از آن شاهد تعبیه بازی Flappy Bird در اندروید 5 لالی پاپ و نسخه ارتقا یافته آن در اندروید 6 مارشملو بودیم.بازی جمع آوری گربه “Android Neko” همراه با اندروید 7 نوقا از راه رسید و بعد از آن نیز بازی گرافیکی Octopus با اندروید 9 معرفی گردید. درنهایت امسال نیز با اندروید 10 شاهد اضافه شدن بازی Nonogram هستیم.به بخش تنظیمات یا همان Setting دستگاه رفتهسربرگ About Phone را پیدا کرده و بر روی آن تب نماییدگزینه مشاهده نسخه اندروید را انتخاب کنیداکنون بر روی لوگوی اندروید 10 چندین مرتبه تب نماییدبار دیگر بر روی لوگوی اندروید 10 دابل تب نماییداکنون یک شمارنده در صفحه پدیدار خواهد شد؛ در این مرحله بایستی عدد “1” را کشیده و بر روی حرف “O” قرار دهید تا حاصل حرف “Q” شوددرنهایت بار دیگر بر روی لوگوی اندروید 10 تب کرده تا بازی فعال شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان چطور بازی پنهان موجود در اندروید 10 را فعال کنیم؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چطور بازی پنهان موجود در اندروید 10 را فعال کنیم؟ از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون