روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تماشا کنید: استفاده از سایبرتراک تسلا در فیلم محبوب بازگشت به آینده! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تماشا کنید: استفاده از سایبرتراک تسلا در فیلم محبوب بازگشت به آینده!

یک کلیپ یک دقیقه ای در یوتیوب منتشر شده است که در آن شاهد جایگزینی اتومبیل DeLorean در فیلم بازگشت به آینده با وانت سایبرتراک تسلا هستیم.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

یک کانال یوتیوبی به نام Elon McFly صحنه ای از فیلم بازگشت به آینده را منتشر کرده است که در آن به جای اتومبیل DeLorean معروف این فیلم از یک وانت سایبرتراک تسلا استفاده شده است. این ویدیو کاملا حرفه ای ساخته شده است و به اندازه خود فیلم واقع گرایانه و روان است. در این ویدیوی کوتاه شاد یک المان سرگرمی هستیم که پلاک LOL GAS را به نمایش می گذارد.سایبرتراک تسلا از طراحی منحصر به فردی استفاده می کند. برخی ها این طراحی را واقع گرایانه و نوین عنوان می کنند و برخی دیگر می گویند طراحی این وانت هم چون عناصر گرافیکی نینتندو 64 است. گذشته از اینکه شما چه احساسی در رابطه با این وسیله نقلیه دارید، به نظر می رسد سایبرتراک یک جایگزین مناسب برای DeLorean در بازگشت به آینده است!زمان ویدیو کمتر از یک دقیقه است و کلیپی را نشان می دهد که در آن Doc Brown ماشین زمان تازه ساخته شده خود را به Marty نشان می دهد. اتومبیل در یک پارکینگ است و با سرعت زیاد به سمت آن ها حرکت می کند. پس از چند لحظه سایبرتراک در یک هاله نورانی رفته و از محیط خارج می شود و تنها دو مسیر سوزان از آن باقی می ماند.همان طور که از کیفیت کار مشخص است، تولید این ویدیو توسط یک آماتور صورت نگرفته است. این کلیپ را یک گروه یازده نفره از استودیو Fort York قرار گرفته در تورنتو ساخته است. طراحی ویدیو به گونه ای است که هیچ لطمه ای به فیلم اصلی وارد نشده است و شاهد یک کار باکیفیت مناسب هستیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تماشا کنید: استفاده از سایبرتراک تسلا در فیلم محبوب بازگشت به آینده! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تماشا کنید: استفاده از سایبرتراک تسلا در فیلم محبوب بازگشت به آینده! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون