روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شرکت سازنده گوشی‌ هوشمند اسنشال تعطیل شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شرکت سازنده گوشی‌ هوشمند اسنشال تعطیل شد

شرکت تولیدکننده گوشی اسنشال PH-1 با انتشار یک پست به صورت رسمی به فعالیت خود پایان داد. اولین و آخرین محصول این شرکت در سال 2017 روانه بازار شد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

شرکت سازنده گوشی هوشمند اسنشال امروز با انتشار یک پست در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که کلیه فعالیت های این شرکت از این به بعد به صورت دایم متوقف می شود.این شرکت در مدت زمان کوتاه عمر خود توانست یک گوشی هوشمند به نام اسنشال فون را روانه بازار کند. این محصول در خرداد ماه سال 1396 معرفی شد و تاکنون به روزرسانی های مستمر و منظمی را دریافت کرده است.سرعت آماده سازی و انتشار آپدیت برای گوشی هوشمند اسنشال که با نام اسنشال فون شناخته می شد گاها از محصولات خود گوگل همچون سری گوشی های پیکسل بیش تر بود. با این حال آپدیت منتشر شده در سوم فوریه 2020 آخرین به روزرسانی اسنشال فون PH-1 است.اسنشال فون پس از معرفی نتوانست نظریات مثبت منتقدین را به خود جلب کند. این گوشی هم چنین از مشکلات زیادی در زمینه دوربین در رنج بود. بسیاری از این مشکلات پس از انتشار آپدیت های نرم افزاری برطرف شدند اما این تلفن هوشمند فروش خوبی را تجربه نکرد.گذشته از مشکلات اسنشال فون، این تلفن هوشمند بنیان گذار استفاده از نمایشگرهای دارای برش بود که امروزه در محصولات سازندگان بزرگ نظیر اپل، سامسونگ و هواوی نیز کپی برداری می شود.گوشی هوشمند بعدی اسنشال یک بلندپروازی جاه طلبانه بودچند ماه پیش نیز تصاویری توسط اندی رابین، بنیان گذار اسنشال در فضای اینترنت منتشر شد که نشان دهنده یک پروژه تازه از این برند بود که طراحی دیوانه واری را ارایه می کرد. در تصویر پایین می توانید تصویر مربوط به گوشی هوشمند بعدی اسنشال که با نام Project Gem شناخته می شود را مشاهده کنید.با توجه به انتشار پست خداحافظی در وبلاگ اسنشال، Project Gem هیچ گاه رنگ واقعیت را به خود نمی بیند. هم چنین فروشگاه های اسنشال نیز به طور کلی تعطیل خواهند شد.چند ماه پیش خبرهایی مبنی بر تصاحب اپلیکیشن ایمیل Newton Mail توسط اسنشال منتشر شد. این اپلیکیشن ایمیل پیش تر با نام CloudMagic شناخته می شد. متاسفانه با پایان کار اسنشال، Newton Mail نیز به انتهای عمر خود می رسد. کاربران فعلی این اپلیکیشن نیز باید تا 30 آوریل به محصولات جایگزین مهاجرت کنند.اگر شما یکی از دارندگان گوشی اسنشال هستید و توانایی توسعه نرم افزار را دارید می توانید با مراجعه به GitHub به تمامی کدها و ابزارهای لازم برای توسعه نرم افزار اسنشال PH-1 دسترسی داشته باشید. این موضوع می تواند به حیات این گوشی هوشمند هرچند به صورت غیر رسمی ادامه دهد.

مطلب با عنوان شرکت سازنده گوشی‌ هوشمند اسنشال تعطیل شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شرکت سازنده گوشی‌ هوشمند اسنشال تعطیل شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون