روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قابلیت quick share سامسونگ به عنوان رقیب ایردراپ اپل با گلکسی اس 20 عرضه می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قابلیت quick share سامسونگ به عنوان رقیب ایردراپ اپل با گلکسی اس 20 عرضه می‌شود

قابلیت Quick Share سامسونگ یکی از ویژگی های شاخص نرم افزاری در محصولات سری اس 20 است که امکان به اشتراک گذاری ساده و آسان فایل را به همراه دارد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

قابلیت ایردراپ اپل مدت هایست که اتصال و اشتراک گذاری بین گوشی های آیفون را ساده و آسان کرده است. سامسونگ نیز سرانجام روز گذشته قابلیتی مشابه را در گوشی های گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا را به نمایش گذاشت. سامسونگ می گوید قابلیت Quick Share این امکان را به کاربران می دهد تا همه چیز را به سرعت به اشتراک بگذارند.هم چون ایردراپ در Quick Share نیز مخاطبان نزدیک به شما نشان داده می شود و شما می توانید به راحتی فایل های خود را با آن ها به اشتراک بگذارید.یکی از تفاوت های Quick Share و ایردراپ در این است که در Quick Share شما می توانید یک فایل را به طور هم ز مان برای 5 نفر ارسال کنید در حالی که در ایردراپ ارسال هم زمان محدود به یک نفر است.عکس های منتشر شده از رابط کاربری Quick Share، نشان می دهد امکانات این برنامه مشابه با ایردراپ است. شما می توانید انتخاب کنید که ارسال فایل تنها محدود به مخاطبین گوشی شما باشد و یا هر دستگاه سامسونگی پشتیبانی کننده از این قابلیت بتواند فایل ها را ارسال یا دریافت کند.در حال حاضر تنها محصولات سری گلکسی اس 20 از قابلیت Quick Share پشتیبانی می کنند. با این حال سامسونگ در آینده بر تعداد دستگاه های مجهز به این اپلیکیشن می افزاید.گفته می شود گوگل نیز در حال توسعه قابلیتی مشابه با ایردراپ است که با نام Nearby Sharing شناخته می شود و به زودی برای دستگاه های گوگل پیکسل عرضه خواهد شد.مطمئنا ایردراپ یک ایده فوق العاده کاربردی است و حضوضر چنین قابلیتی در دستگاه های اندرویدی بسیار لازم و ضروری است. اگرچه چندین بار شاهد قابلیت های مشابه بر پایه سیستم NFC بودیم اما هیچ کدام نتوانست به موفقیت چشم گیری دست پیدا کند.

مطلب با عنوان قابلیت quick share سامسونگ به عنوان رقیب ایردراپ اپل با گلکسی اس 20 عرضه می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قابلیت quick share سامسونگ به عنوان رقیب ایردراپ اپل با گلکسی اس 20 عرضه می‌شود از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون