روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کنگره جهانی موبایل بارسلون از هراس شیوع ویروس کرونا امسال برگزار نمی‌شود| فارنت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کنگره جهانی موبایل بارسلون از هراس شیوع ویروس کرونا امسال برگزار نمی‌شود| فارنت

کنگره جهانی موبایل بارسلون به عنوان بزرگترین نمایشگاه تلفن همراه در جهان، امسال به دلیل هراس از شیوع ویروس کرونا برگزار نمی شود. انجمن GSM که هر ساله این نمایشگاه را برگزار می کند، با انشتار بیانیه ای از لغو برگزاری MWC 2020 خبر داده است. این اتفاق پس از ان افتاد که تقریبا در یک هفته گذشته […]

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

کنگره جهانی موبایل بارسلون به عنوان بزرگترین نمایشگاه تلفن همراه در جهان، امسال به دلیل هراس از شیوع ویروس کرونا برگزار نمی شود.انجمن GSM که هر ساله این نمایشگاه را برگزار می کند، با انشتار بیانیه ای از لغو برگزاری MWC 2020 خبر داده است. این اتفاق پس از ان افتاد که تقریبا در یک هفته گذشته شرکت های بزرگ فراوانی از عدم حضور خود در این نمایشگاه خبر داده اند.در بیانیه منتشر شده از سوی این انجمن، جان هافمن، مدیر عامل GSMA اعلام کرده است که شیوع ویروس کرونا باعث شده است که برگزاری این رویداد “غیرممکن” باشد. این نمایشگاه قرار بود از تاریخ پنجم تا هشتم اسفند ماه برگزار شود.به طور معمول شرکت های بزرگ یکی دو روز قبل از این رویداد مراسم رونمایی از محصولات جدید خود را در حاشیه این نمایشگاه برگزار می کنند.این انجمن در بیانیه خود با اشاره به تهدیدات موجود در خصوص شیوع ویروس کرونا و ابراز همدلی با مردم درگیر این ویروس در چین، از آغاز کار برای برگزاری MWC 2021 در سال آینده خبر داده است.بیماران مبتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان هم اکنون از مرز 42 هزار نفر فراتر رفته است و تاکنون بیش از یک هزار نفر بر اثر ابتلا به این ویروس درگذشته اند.ضرر 492 میلیون یورویی برگزار نشدن کنگره جهانی موبایل بارسلونکنگره جهانی موبایل بارسلون که به طور سالانه در بارسلون برگزار می شود، یک تجارت 492 میلیون یورویی به حساب می آید که برای 14 هزار و یکصد نفر شغل پاره وقت ایجاد می کند.حالا باید ضرر برگزار نشدن این رویداد را که مطمئنا در یک سال آینده تاثیرات بیشتری رو اقتصاد بازار تلفن همراه خواهد داشت را به ضررهای اقتصادی ویروس کرونا اضافه کرد.از جمله شرکت هایی که در یک هفته تا ده روز گذشته به طور کامل و یا نصفه و نیمه از حضور در این نمایشگاه انصراف داده اند می تواند به شرکت های سونی، ال جی، ZTE، اریکسون، انویدیا، اینتل، آمازون، سیسکو، اچ ام دی گلوبال و نوکیا اشاره کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان کنگره جهانی موبایل بارسلون از هراس شیوع ویروس کرونا امسال برگزار نمی‌شود| فارنت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کنگره جهانی موبایل بارسلون از هراس شیوع ویروس کرونا امسال برگزار نمی‌شود| فارنت از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون