روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل ارث ویو حالا بیش از هزار والپیپر جدید برای گوشی و دسکتاپ شما دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل ارث ویو حالا بیش از هزار والپیپر جدید برای گوشی و دسکتاپ شما دارد

گوگل به تازگی بیش از هزار تصویر جدید به ارث ویو خود اضافه کرده است که بزرگترین به رزورسانی برای مجموعه تصاویر منظره های رنگارنگ از Google Earth به شمار می رود. برطبق پستی در وبلاگ این شرکت، مجموعه تصاویری که از فضا گرفته شده به بیش از 2500 تصویر رسیده است. تصاویری با کیفیت 4K که در […]

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

گوگل به تازگی بیش از هزار تصویر جدید به ارث ویو خود اضافه کرده است که بزرگترین به رزورسانی برای مجموعه تصاویر منظره های رنگارنگ از Google Earth به شمار می رود. برطبق پستی در وبلاگ این شرکت، مجموعه تصاویری که از فضا گرفته شده به بیش از 2500 تصویر رسیده است. تصاویری با کیفیت 4K که در سراسر دنیا ثبت شده است.ارث ویو برخی از جالب و جذاب ترین تصاویر گوگل ارث را جمع آوری کرده و آن ها را بهبود داده است. سپس، تمامی تصاویر را از طریق گالری ارث ویو و افزونه کروم خود در دسترس عموم قرار داده است.گوگل ارث ویو چیست؟Google Earth View بازنمایی سه بعدی از زمین است که از تصاویر ماهواره ای و عکس برداری هوایی برای تهیه مناظر و صحنه های مختلف استفاده می کند. زاویه دید ارث ویو متفاوت از آن چیزی است که به طور معمول می بینیم. همچنین، در این سیستم نقشه رنگی قرار گرفته تا بتوان مناظر را براساس پالت رنگی شان جستجو کرد.گوگل آذر ماه گذشته اعلام کرد که Street View و پروژه های زمینی اش، 98 درصد از مناطق قابل سکونت در سراسر جهان را پوشش می دهد که شامل تقریبا 58 میلیون کیلومتر شبیه سازی گوگل ارث می شود.بنابر اعلام گوگل، گالری ارث ویو ده سال پیش راه اندازی شده و تصاویر آن برای پس زمینه، اسکرین سیور و بخشی از نمایشگاه تعاملی در Google Earth’s Voyager، نوعی تور آنلاین، استفاده می شده است.گوپال شاه، مدیر محصول Google Earth می گوید: «امیدوارم پروژه کوچک و سرگرم کننده ارث ویو و گوگل ارث به طور کلی، ما را وادار کند تا عمیق تر به سیاره عجیب اما زیبای خود توجه کنیم.»

برچسب ها:

مطلب با عنوان گوگل ارث ویو حالا بیش از هزار والپیپر جدید برای گوشی و دسکتاپ شما دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل ارث ویو حالا بیش از هزار والپیپر جدید برای گوشی و دسکتاپ شما دارد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون