روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ نسخه ویژه المپیک گلکسی اس 20 پلاس را برای ورزشکاران می‌سازد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ نسخه ویژه المپیک گلکسی اس 20 پلاس را برای ورزشکاران می‌سازد

تنها چند ماه به آغاز بازی های المپیک 2020 توکیو مانده است و شرکت سامسونگ خبرهای خوبی برای ورزشکاران شرکت کننده در این رویداد ورزشی دارد. این شرکت گوشی ساز کره ای اعلام کرده که به هریک از ورزشکارانی که در رقابت های المپیک 2020 شرکت کنند، نسخه ویژه المپیک گوشی گلکسی اس 20 پلاس را اهدا خواهد کرد. گوشی...

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

تنها چند ماه به آغاز بازی های المپیک 2020 توکیو مانده است و شرکت سامسونگ خبرهای خوبی برای ورزشکاران شرکت کننده در این رویداد ورزشی دارد. این شرکت گوشی ساز کره ای اعلام کرده که به هریک از ورزشکارانی که در رقابت های المپیک 2020 شرکت کنند، نسخه ویژه المپیک گوشی گلکسی اس 20 پلاس را اهدا خواهد کرد.گوشی مد نظر سامسونگ برای اهدا به ورزشکاران المپیک 2020 توکیو در واقع نسخه ویژه المپیک گلکسی اس 20 پلاس است که این شرکت شب گذشته آن را در کنار گلکسی اس 20 و اس 20 اولترا و البته گلکسی زد فلیپ معرفی کرد و سامسونگ آن را به طور ویژه برای ورزشکاران بازی های المپیک و با رنگ طلایی آینه ای دارای نشان حلقه های المپیک در قسمت پایین قاب پشتی طراحی کرده است.المپیک 2020 توکیو، اولین رقابتی نیست که سامسونگ به افتخار آن، نسخه های ویژه ای از دستگاه های خود می سازد. هنگام برگزاری بازی های زمستانی در کره جنوبی، شرکت سامسونگ نسخه بسیار ویژه ای از گلکسی نوت 8 را طراحی و اهدا کرد. دقیقا به مانند گلکسی اس 20، نوت 8 منحصر به فرد نیز تنها در اختیار و دسترس ورزشکاران قرار گرفت اگر چه در آن زمان تعلق نگرفتن این گوشی ها به ورزشکاران ایرانی خبرساز شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان سامسونگ نسخه ویژه المپیک گلکسی اس 20 پلاس را برای ورزشکاران می‌سازد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ نسخه ویژه المپیک گلکسی اس 20 پلاس را برای ورزشکاران می‌سازد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون