روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قابلیت flex mode سامسونگ؛ جیزی که تمام گوشی‌های تاشو در آینده نیاز خواهند داشت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قابلیت flex mode سامسونگ؛ جیزی که تمام گوشی‌های تاشو در آینده نیاز خواهند داشت

یکی از قابلیت های جذاب موجود در گلکسی زد فلیپ را می توان حالت Flex Mode دانست. با کمک این قابلیت کاربر می تواند از دوربین سلفی گوشی به نحوی متفاوت استفاده کند.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

هرچند رونمایی از گلکسی زد فلیپ نتوانست غافلگیری زیادی را برای ما داشته باشد، اما یک ویژگی قابل توجه در این گوشی هوشمند وجود دارد که پیش از این از آن مطلع نبودیم. Flex Mode نام قابلیتی است که به کاربران اجازه می دهد نیمی از نمایشگر را باز کنند در حالی که قسمت پایینی آن روی میز قرار گرفته است.تاکنون همه منتظر بودند که یک گوشی هوشمند انعظاف پذیر مزایای استفاده از این فرم طراحی را در مقابل گوشی های معمولی به نمایش بگذارد. به نظر می رسد گلکسی زد فلیپ می تواند به خوبی به چنین درخواستی پاسخ دهد.در واقع کاربران به لطف Flex Mode می توانند گوشی را روی سطوح مختلف قرار داده و تصاویر سلفی بی نظیری را به ثبت برسانند. مطمئنا طراحی لولای منحصر به فرد در بخش میانی نمایشگر انعطاف پذیر سامسونگ موجب می شود این گوشی هوشمند در فرم های گوناگونی قابل استفاده باشد.این نوع طراحی یادآور یک لپ تاپ کوچک است که در صورت باز کردن نمایشگر به یک گوشی هوشمند معمولی مبدل می شود. یکی از مباحث موجود در مورد گلکسی زد فلیپ مفید بودن یا نبودن استفاده از نمایشگر انعطاف پذیر موجود در آن بود.در گلکسی زد فلیپ با تغییر حالت تا شدن نمایشگر شاهد افزایش کارایی آن هستیم. علاوه بر ثبت تصاویر سلفی می توانید از Flex Mode برای تماشای ویدئوها در نیمی از نمایشگر و گفتگو در نیمه دیگر نیز استفاده کنید. اگر سامسونگ بتواند از این فرم کاربردهای بیش تری را ارایه دهد، می توان گفت که قابلیت Flex Mode سامسونگ جیزی است که تمام گوشی های تاشو در آینده به آن نیاز خواهند داشت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان قابلیت flex mode سامسونگ؛ جیزی که تمام گوشی‌های تاشو در آینده نیاز خواهند داشت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قابلیت flex mode سامسونگ؛ جیزی که تمام گوشی‌های تاشو در آینده نیاز خواهند داشت از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون