روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی اس 20 سامسونگ یک قابلیت ویژه بلوتوثی دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی اس 20 سامسونگ یک قابلیت ویژه بلوتوثی دارد

گوشی های سری گلکسی اس 20 سامسونگ علاوه بر بهره مندی از سخت افزار قدرتمند و دوربین ارتقا یافته، دارای یک ویژگی خاص بلوتوثی هستند که از طریق آن می توانند مانند یک هاب عمل کنند. اتصال هم زمان به چند گجت از طریق بلوتوث ویژگی بود که برای اولین بار در اندروید 9 پای معرفی گردید. حال سامسونگ […]

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

گوشی های سری گلکسی اس 20 سامسونگ علاوه بر بهره مندی از سخت افزار قدرتمند و دوربین ارتقا یافته، دارای یک ویژگی خاص بلوتوثی هستند که از طریق آن می توانند مانند یک هاب عمل کنند.اتصال هم زمان به چند گجت از طریق بلوتوث ویژگی بود که برای اولین بار در اندروید 9 پای معرفی گردید. حال سامسونگ با توسعه این فناوری زیرساختی را ایجاد کرده که گلکسی اس 20 را قادر می سازد همانند یک هاب بلوتوثی نیز عمل کند.بر این اساس اگر گوشی گلکسی اس 20 سامسونگ از طریق بلوتوث به یک اسپیکر بی‎سیم متصل باشد، سایر دستگاه نیز قادر خواهند بود با اتصال به شبکه بلوتوثی ایجاد شده توسط پرچم دار سامسونگ به تبادل اطلاعات با یکدیگر بپردازند.این ویژگی نرم افزاری هرچند در اول راه قرار دارد، با این حال به مرور زمان می تواند کارایی‎های مختلفی را ارائه کند. به عنوان مثال هنگام سفر اگر تمام افراد خواهان گوش کردن به موزیک‎های مورد علاقه خود باشند، نیاز نیست که هر یک به طور جداگانه به سیستم استریم خودرو متصل شوند و به واسطه گلکسی اس 20 می توان یک پلی‎لیست از موزیک‎های تمام افراد بدون قطع ارتباط ایجاد کرد.

مطلب با عنوان گلکسی اس 20 سامسونگ یک قابلیت ویژه بلوتوثی دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی اس 20 سامسونگ یک قابلیت ویژه بلوتوثی دارد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون