روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان درز ویدئویی از کار کردن با تبلت سرفیس duo مایکروسافت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

درز ویدئویی از کار کردن با تبلت سرفیس duo مایکروسافت

سال گذشته میلادی مایکروسافت از تبلت سرفیس Duo رونمایی کرد. به تازگی ویدئویی از کار کردن با این دستگاه به اینترنت راه پیدا کرده است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

مایکروسافت مهر ماه گذشته میلادی از تبلت سرفیس Duo با دو نمایشگر رونمایی کرد؛ با این حال به افراد حاضر در مراسم اجازه کار کردن با سیستم عامل اندروید مورد استفاده در آن را نداد. اخیرا ویدئویی از کار کردن با این دستگاه نیز منتشر شده است.آنچه که از این ویدئو مشخص است این است که فردی در داخل متروی ونکوور در حال کار کردن با دستگاهی است که تفاوتی با سرفیس Duo معرفی شده در اکتبر 2019 ندارد. جذاب ترین بخش ویدئو مربوط به نحوه عملکرد سیستم عامل و سازگاری آن با دو نمایشگر است.همانطور که می توان در ویدئو مشاهده کرد، این فرد در حال اجرای بازی روی یک نمایشگر بوده که تصمیم می گیرد آن را بسته و به سراغ اوت لوک برود. به نظر می رسد انیمیشن مربوط به ژست ها هنوز تکمیل نشده اند؛ با این حال برای لحظه ای شاهد اجرای دو اپلیکیشن در کنار یکدیگر هستیم.کاربران می توانند اپلیکیشن در حال اجرا را میان دو نمایشگر جابه جا کنند. مایکروسافت این ویژگی را حالت بوم گسترده نام گذاری کرده است.بر اساس اطلاعاتی که در اختیار The Verge قرار گرفته، مایکروسافت تبلت سرفیس Duo را در اختیار برخی توسعه دهندگان قرار داده تا قادر به توسعه اپلیکیشن ها و آزمایش آن ها باشند. با توجه به این موضوع، مشاهده این دستگاه در دنیای واقعی منطقی به نظر می رسد.مایکروسافت راهنما های زیادی به همراه شبیه ساز اندروید را برای توسعه دهندگان درنظر گرفته است. هنوز فاصله زیادی تا تکمیل نرم افزار این محصول باقی مانده و این موضوع در ویدئوی منتشر شده نیز قابل مشاهده است.مایکروسافت شبیه ساز ویندوز 10X مورد استفاده در سرفیس Neo را نیز در آینده نزدیک برای توسعه دهندگان عرضه خواهد کرد.

مطلب با عنوان درز ویدئویی از کار کردن با تبلت سرفیس duo مایکروسافت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان درز ویدئویی از کار کردن با تبلت سرفیس duo مایکروسافت از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون