روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروسافت نسخه جدید اپلیکیشن‌های آفیس را با طراحی جدید برای ios منتشر کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروسافت نسخه جدید اپلیکیشن‌های آفیس را با طراحی جدید برای ios منتشر کرد

نسخه جدید اپلیکیشن های آفیس با طراحی جدید برای سیستم عامل iOS منتشر شد. مایکروسافت برنامه های ورد، اکسل و پاورپوینت را به صورت کامل بازطراحی کرده است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

مایکروسافت یک بروزرسانی بزرگ برای اپلیکیشن های آفیس در سیستم عامل iOS منتشر کرد. این آپدیت جدید، خبر از بازطراحی کامل اپلیکیشن های ورد، اکسل و پاورپوینت می دهد. طراحی جدید باعث عملکرد سریع تر آن ها می شود و همچنین کاربران می توانند ساده تر از گذشته با آن ها کار کنند.علاوه بر این موارد، مایکروسافت به طراحی زیباتر نسخه جدید اپلیکیشن های آفیس نیز اشاره کرده است و در حالی که به بازطراحی این برنامه ها اشاره شده، مایکروسافت اطلاعات دقیقی در رابطه با تغییراتی که این بروزرسانی با خود به همراه دارد، در اختیار رسانه ها قرار نداده است.با توجه به این موضوع، کاربران در هنگام کار کردن با آن ها متوجه تغییرات خواهند شد. مایکروسافت به ویژگی های زیر به عنوان تغییرات این اپلیکیشن ها اشاره کرده است:خواندن و پاسخ دادن در پرواز: پاسخ به نظرات و منشن کردن در ایمیل بدون باز کردن ورک بوک.XLOOKUP: توسط XLOOKUP هرآنچه در جدول یا محدوده نیاز دارید را پیدا کنید.XLOOKUP ویژگی جدید اکسل محسوب می شود که به کاربران اجازه می دهد تا آنچه که به دنبال آن هستند، پیدا کنند. این ویژگی محدودیت های گذشته را ندارد و این فرایند را سریع تر و ساده تر کرده است.کاربران می توانند یک مقدار را به صورت عمودی و افقی جستجو کنند، اما ویژگی جدید از درج اطلاعات در ستون ها و همچنین حذف اطلاعات نیز پشتیبانی می کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان مایکروسافت نسخه جدید اپلیکیشن‌های آفیس را با طراحی جدید برای ios منتشر کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروسافت نسخه جدید اپلیکیشن‌های آفیس را با طراحی جدید برای ios منتشر کرد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون