روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیکون igtv از صفحه اصلی برنامه اینستاگرام حذف می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیکون igtv از صفحه اصلی برنامه اینستاگرام حذف می‌شود

اینستاگرام آیکون IGTV را از صفحه اصلی این اپلیکیشن حذف می کند. به تازگی سخنگوی فیس بوک چنین موضوعی را اعلام کرده است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

IGTV با هدف ایجاد انقلابی در نمایش ویدیو ها وارد دنیای اینستاگرام شد. در حالی که اینستاگرام امید زیادی به این ویژگی داشت، به نظر می رسد موفقیت آن چندان چشمگیر نبوده است. به تازگی سخنگوی فیس بوک در مصاحبه ای با وب سایت TechCrunch اعلام کرده آیکون IGTV از صفحه اصلی برنامه اینستاگرام حذف می شود.بر اساس گفته سخنگوی فیس بوک، افراد بسیار کمی از آیکون IGTV در صفحه اصلی اپلیکیشن اینستاگرام استفاده می کنند. این شبکه اجتماعی ادعا کرده که اکثر کاربران برای مشاهده ویدیوهای IGTV از فید اصلی، پروفایل کاربران سازنده آن ها و همچنین اپلیکیشن مستقل IGTV استفاده می کنند.علت استفاده کم کاربران از دکمه آیکون IGTV اینستاگرامسخنگوی فیس بوک اشاره ای به علت استفاده کم کاربران از دکمه IGTV نکرده است. این احتمال وجود که علت آن مربوط به نحوه استفاده کاربران از این شبکه اجتماعی باشد. مردم در درجه اول از شبکه های اجتماعی برای ارتباط بیشتر با دوستان خود و اشتراک بخش هایی از زندگی خود با آن ها استفاده می کنند.با توجه به این موضوع، بسیاری از کاربران به دنبال مشاهده ویدیوهای 5 دقیقه ای در شبکه های اجتماعی نیستند و ترجیح می دهند آن ها را در سرویس هایی مانند یوتیوب مشاهده کنند. علاوه بر این موضوع، اینستاگرام برای سازندگان ویدیوهای IGTV درآمدی را در نظر نگرفته است؛ بنابراین دلایل زیادی برای ساخت و مشاهده آن ها وجود ندارد، مخصوصا زمانی که می توان ویدیوهای کوتاه و جذاب را در آن به اشتراک گذاشت.IGTV اینستاگرام که در سی امخردادماه1397معرفی شد مزیت های زیادی برای کاربران دارد. IGTV درواقعیک پلتفرم ویدئویی مجزا از پست ها و استوری هایاینستاگرام است. این پلتفرم که یکاپلیکیشن مجزا هم برای اندروید و iOS دارد، از طریق خود اپلیکیشناینستاگرام نیز در دسترس بوده و بهاینترتیب برای استفاده از آن مجبور به نصب یکاپلیکیشن مجزا نیستید.اینستاگرام امکان نمایش ویدیوها به صورت افقی را در IGTV فراهم کرده است و حتما نباید این ویدیوها به صورت عمودی باشند. علاوه بر این موضوع، به تازگی امکان آپلود مستقیم ویدیوهای IGTV از اپلیکیشن استاندارد آن فراهم شده است. در حالی که IGTV یکی از بزرگترین تغییرات اینستاگرام در سال های اخیر به حساب می آید، این شبکه اجتماعی امکان دسترسی راحت به آن را حذف می کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیکون igtv از صفحه اصلی برنامه اینستاگرام حذف می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیکون igtv از صفحه اصلی برنامه اینستاگرام حذف می‌شود از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون