روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان واتساپ دومین برنامه اندرویدی غیرگوگلی است که به آمار 5 میلیارد بار نصب می‌رسد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

واتساپ دومین برنامه اندرویدی غیرگوگلی است که به آمار 5 میلیارد بار نصب می‌رسد

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت فیس بوک، اپلیکیشن پیام رسان واتساپ به تازگی توانسته به باشگاه برنامه هایی که تاکنون بیش از 5 میلیارد بار روی گوشی های اندرویدی نصب شده اند وارد شود. هرچند اندروید به عنوان محبوب ترین پلتفرم موبایلی جهان شناخته می شود، با این حال تعداد معدودی از اپلیکیشن های...

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت فیس بوک، اپلیکیشن پیام رسان واتساپ به تازگی توانسته به باشگاه برنامه هایی که تاکنون بیش از 5 میلیارد بار روی گوشی های اندرویدی نصب شده اند وارد شود.هرچند اندروید به عنوان محبوب ترین پلتفرم موبایلی جهان شناخته می شود، با این حال تعداد معدودی از اپلیکیشن های موجود در استور گوگل پلی توانسته اند به آمار نصب بیشتر از 5 میلیارد دست پیدا کنند.بر همین اساس بعد از آنکه سال گذشته اپلیکیشن فیس بوک به عنوان اولین برنامه غیر سیستمی اندروید توانست به آمار بیش از 5 میلیارد بار نصب در گوگل پلی دست پیدا کند، اکنون مطلع شدیم که واتساپ نیز به این مهم دست پیدا کرده است.در نظر داشته باشید که 5 میلیارد صرفاً آمار دریافت واتساپ از پلی استور گوگل نبوده و شامل گوشی هایی مانند گلکسی اس که این پیام رسان به طور پیش فرض بر روی آن نصب بوده هم می گردد.جالب است با وجود پیام رسان هایی مانند تلگرام که چه از لحاظ امنیت و چه قابلیت های ارائه شده یک سر و گردن بالاتر از واتساپ قرار می گیرند، این پیام رسان محبوب فیس بوک توانسته به آمار 1.5 میلیارد کاربر فعال دست پیدا کند و اکنون به اصلی ترین وسیله ارتباطی در بسیاری از کشورهای جهان تبدیل شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان واتساپ دومین برنامه اندرویدی غیرگوگلی است که به آمار 5 میلیارد بار نصب می‌رسد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان واتساپ دومین برنامه اندرویدی غیرگوگلی است که به آمار 5 میلیارد بار نصب می‌رسد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون