روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پوکو به برند جدید و مستقل از شیائومی تبدیل شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پوکو به برند جدید و مستقل از شیائومی تبدیل شد

شیائومی در دی ماه سال گذشته، برند گوشی های اقتصادی خود یعنی ردمی را مستقل کرد. از آن زمان، ردمی چندین گوشی هوشمند معرفی کرده و فعالیت های خود را به دیگر دسته بندی های محصول گسترش داده است. اکنون، گوشی ساز چینی شیائومی قصد همین فرآیند را روی برند زیرمجموعه دیگرش یعنی پوکو نیز انجام دهد. مانو کومار...

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

شیائومی در دی ماه سال گذشته، برند گوشی های اقتصادی خود یعنی ردمی را مستقل کرد. از آن زمان، ردمی چندین گوشی هوشمند معرفی کرده و فعالیت های خود را به دیگر دسته بندی های محصول گسترش داده است.اکنون، گوشی ساز چینی شیائومی قصد همین فرآیند را روی برند زیرمجموعه دیگرش یعنی پوکو نیز انجام دهد. مانو کومار جین، مدیرعامل شیائومی هند و معاون رئیس اجرایی شرکت، دیروز از مستقل شدن برند پوکو خبر داد.برند پوکو در ماه های اول بر بازار هند متمرکز خواهد بوداز آن جا که مدیرعامل شیائومی هند یعنی مانو کومار جین خبر را اعلام کرده است، برند پوکو احتمالا در اولین ماه های فعالیت خود روی بازار هند متمرکز شود. گذشته از آن، حضور برند پوکو با نام کاربری @IndiaPOCO در توییتر و وبسایت poco.in بیش از پیش بر این فرضیه صحه می گذارد.مانو جین خبر استقلال برند پوکو را از طریق توییتر به مخاطبان رساند: «هیجان دارم تا بگویم که برند #POCO اکنون یک برند مستقل است. نشان تجاری که زمانی زیرمجموعه شیائومی بود، اکنون به حدی رسیده که هویت مخصوص به خود را دارد. POCO F1 گوشی فوق العاده محبوبی بود. احساس می کنیم اکنون زمان مناسبی است تا پوکو به تنهایی فعالیت کند. برای آرزوی موفقیت برای @IndiaPOCO به من ملحق شوید.»هیجان دارم تا بگویم که برند #POCO اکنون یک برند مستقل است!نشان تجاری که زمانی زیرمجموعه شیائومی بود، اکنون به حدی رسیده که هویت مخصوص به خود را دارد. POCO F1 گوشی فوق العاده محبوبی بود. احساس می کنیم اکنون زمان مناسبی است تا پوکو به تنهایی فعالیت کند.برای آرزوی موفقیت برای @IndiaPOCO به من ملحق شوید.مانو کومار جین (@manukumarjain) بیست و هفتم دی ماهبرند پوکوی شیائومی، از زمان معرفی پوکوفون F1 به عنوان اولین گوشی هوشمند خود در مرداد 1397 طرفداران فراوانی را به دور خود جمع کرد. مهم ترین دلیل محبوبیت بالای پوکوفون، هدف گیری بازار خاصش بود.پوکو با مشخصات سطح بالا و قیمت بسیار رقابتی توانست بخشی بسیار خاص از بازار را هدف بگیرد، دقیقا همان روشی که وان پلاس در آغاز راه خود رد پیش گرفته بود.با این حال، شیائومی پس از پوکوفون F1 دیگر هیچ گوشی هوشمندی تحت برند پوکو عرضه نکرد. برخی گزارش ها و شایعات درباره کار کردن شیائومی روی گوشی هوشمند بعدی پوکو وعده هایی می دادند، اما هیچ کدام به واقعیت بدل نشدند.سپس، شایعاتی مبنی بر تعطیلی بخش پوکو، همزمان با راه اندازی خط تولید ردمی کی 2 در محل خط تولید پوکو در کشور هند، گسترش یافت. تنها چند روز پس از انتشار گزارش هایی درباره نزدیک بودن معرفی گوشی هوشمند پوکو اف2، بیانیه اعلام استقلال برند پوکو از شیائومی بیرون آمد.چند روز قبل، علامت تجاری شرکت شیائومی نام پوکو اف 2 را به طور آنلاین ثبت کرد و به تازگی، گوشی هوشمند شیائومی به نام پوکو ایکس2 در گیک بنچ دیده شده است.هنوز مطمئن نیستیم که چه گوشی هوشمندی از طرف برند پوکو به بازار خواهد آمد. با توجه به بالا گرفتن شایعات و اطلاعات درزکرده درباره گوشی هوشمند جدید پوکو و اعلامه شرکت شیائومی درباره برند پوکو، مدت طولانی به معرفی نسل بعدی گوشی های پوکو باقی نمانده است. نظر شما چیست؟

مطلب با عنوان پوکو به برند جدید و مستقل از شیائومی تبدیل شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پوکو به برند جدید و مستقل از شیائومی تبدیل شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون