روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ احتمالا از دوربین سلفی 40 مگاپیکسلی برخوردار است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ احتمالا از دوربین سلفی 40 مگاپیکسلی برخوردار است

این روزها همه نوع اطلاعات در مورد سری پرچمداران آینده سامسونگ در اینترنت منتشر می شود. انچه که تقریبا قطعی شده است این است که این گوشی با نام گلکسی اس 20 و در سه مدل گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا معرفی خواهد شد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

حالا شایعه جدیدی نیز از یک اکانت توییتر آغاز شده است که نشان می دهد دوربین سلفی گلکسی اس 20 اولترا یک سنسور 40 مگاپیکسلی خواهد داشت. در عین حال اعلام شده که گلکسی اس 20 اولترا تنها مدل سری گلکسی اس 20 خواهد بود که از چنین دوربین سلفی برخوردار خواهد بود.پیش از این مشخص شده است که گلکسی اس20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا به ترتیب دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی، 6.7 اینچی و 6.9 اینچی WQHD پلاس خواهند بود.گلکسی اس 20 اولین سری از سامسونگ خواهد بود که از نمایشگرهای 120 هرتزی برخوردار خواهد بود و این موضوع پیش از این در ویدئوی کوتاهی که از کار کردن با گلکسی اس 20 پلاس منتشر شده بود، مشخص شده است.بنابر گزارش های منتشر شده سامسونگ قصد دارد سری گلکسی اس 20 را با پردازنده ساخت خود یعنی اکسینوس 990 در بیشتر بازارها به فروش برساند و از نسخه دارای پردازنده اسنپ دراگون 865 صرفا در برخی بازارهای منتخب بهره خواهد برد.اگرچه برخی گزارش ها حاکی است که این نسخه ممکن است این بار در بازارهای بیشتری به فروش برسد و در عین حال هر سه مدل از پشتیبانی شبکه 5G برخوردار خواهند بود.دوربین سلفی گلکسی اس 20 اولترا سامسونگشایعات امروز حاکی از آن است که Galaxy S20 Ultra از دوربین سلفی 40 مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود در حالی که سایر مدل ها دارای سنسور 10 مگاپیکسلی در دوربین سلفی هستند.در کنار استفاده از سنسور 40 مگاپیکسلی در دوربین سلفی گلکسی اس 20 اولترا گفته می شود گوشی Galaxy S20 Ultra همچنین تنها دستگاهی خواهد بود که دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی سامسونگ را به همراه یک دوربین 48 مگاپیکسلی تله فوتو و 12 مگاپیکسلی با دوربین اولترا واید دارد. این دستگاه قادر به زوم اپتیکال 10 برابر و بزرگنمایی دیجیتال تا 100 برابر خواهد بود.همچنین ادعا شده است که گلکسی اس 20 و گلکسی اس 20 پلاس دارای یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی با سنسور 64 مگاپ‍یکسلی تله فوتو و یک دوربین اولترا واید 12 مگاپیکسلی خواهند بود.گفته می شود که دوربین هر دو گوشی از زوم اپتیکال 3 برابر و زوم دیجیتال 30 برابر پشتیبانی می کنند. پیش از این گزارش شده بود که هر سه مدل قادر به فیلمبرداری 8K خواهند بود.باید دید که چقدر از این شایعات منتشر شده در مورد سری گلکسی اس 20 درست از آب درخواهد آمد اگر چه تاکنون بسیاری از این نوع شایعات رنگ حقیقت داشته اند! برای این موضوع ظاهرا باید تا 22 بهمن ماه روز معرفی سری گلکسی اس 20 صبر کنیم!

مطلب با عنوان گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ احتمالا از دوربین سلفی 40 مگاپیکسلی برخوردار است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی اس 20 اولترا سامسونگ احتمالا از دوربین سلفی 40 مگاپیکسلی برخوردار است از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون