روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی از نسخه جدید پی 30 لایت رونمایی کرد؛ همان همیشگی! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی از نسخه جدید پی 30 لایت رونمایی کرد؛ همان همیشگی!

هواوی از نسخه جدید پی 30 لایت رونمایی کرد. این محصول ظاهر و مشخصات مشابه ای با نسخه اصلی دارد و فقط میزان رم و حافظه داخلی آن افزایش یافته است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

هواوی به تازگی بدون سر و صدا از یک گوشی هوشمند جدید به نام هواوی پی 30 لایت نیو ادیشن رونمایی کرد. همان طور که از نام این دستگاه مشخصی است، این مدل نمونه تغییر یافته یا نسخه جدید پی 30 لایت است که هفتم فروردین ماه امسال معرفی شد.تفاوت نسخه جدید پی 30 لایت هواوی با نسخه قبلیتنها تفاوت محسوس این مدل با نسخه قبلی میزان رم و حافظه داخلی است. در نسخه اصلی شاهد استفاده از 4 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی بودیم. در نسخه جدید پی 30 لایت میزان رم به 6 گیگابایت و حافظه داخلی به 256 گیگابایت افزایش یافته است.به جز این دو موضوع سایر مشخصات هم چون مدل معرفی شده در سال 2019 است. این موضوع شامل پردازنده، نمایشگر، دوربین و … می شود. در بخش نرم افزاری نیز نسخه جدید پی 30 لایت همچنان از سرویس های گوگل پشتیبانی می کند که در نسخه قبلی نیز وجود داشت.احتمالا همین موضوع مهم ترین دلیل هواوی برای معرفی یک نسخه جدید از Huawei P30 Lite است. زیرا دریافت گواهی های گوگل کاملا به شماره مدل دستگاه بستگی دارد، از این رو هواوی با مقداری تغییر می تواند گوشی های جدیدی را معرفی کند که شامل تحریم های ایالات متحده نشود. به این ترتیب هواوی علاوه بر تازه نگه داشتن گوشی های خود در ذهن مخاطب، می تواند سرویس های گوگل را نیز برای کاربران ارایه دهد.زمان عرضه و قیمت نسخه جدید Huawei P30 Lite New Editionهواوی پی 30 لایت نیو ادیشن از روز آینده با قیمت 389 دلار روانه بازار انگلستان خواهد شد. پس از آن شاهد عرضه این گوشی در بازارهای دیگر خواهیم بود.این نخستین بار نیست که هواوی گوشی های قدیمی خود را با اندکی تغییر و با نامی جدید دوباره معرفی کند. سال گذشته شاهد معرفی نسخه های رنگی جدید از هواوی پی 30 پرو بودیم. هم چنین این شرکت آنر 9 ایکس را به عنوان یک نمونه تغییرنام یافته از هواوی پی اسمارت زد معرفی کرد.انتظار می رود هواوی سری محصولات پی 40 پرو را در آینده ای نزدیک روانه بازار کند. البته این مدل دیگر یک نمونه تغییرنام یافته نخواهد بود و یک مدل کاملا جدید محسوب می شود. این گوشی هوشمند هم چون سری میت 30 فاقد سرویس های گوگل خواهد بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان هواوی از نسخه جدید پی 30 لایت رونمایی کرد؛ همان همیشگی! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی از نسخه جدید پی 30 لایت رونمایی کرد؛ همان همیشگی! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون