روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شاتل موبایل یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌هایش را به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شاتل موبایل یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌هایش را به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌کند

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم کارت های خود را به مدت یک هفته و تا پایان روز سه شنبه 1 بهمن ماه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اختصاص می دهد. به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه، ضمن اظهار همدردی با حادثه […]

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم کارت های خود را به مدت یک هفته و تا پایان روز سه شنبه 1 بهمن ماه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اختصاص می دهد.به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه، ضمن اظهار همدردی با حادثه دیدگان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که در جهت انجام مسئولیت اجتماعی خود و کمک رسانی به این هموطنان عزیز، یک درصد از درآمد حاصل از فروش شارژ سیم کارت های خود را به مدت یک هفته از روز چهار شنبه 25 دی ماه تا پایان روز سه شنبه 1 بهمن ماه جهت تامین مایحتاج ضروری و از طریق سمن های مرتبط در اختیار سیل زدگان سیستان و بلوچستان قرار خواهد داد.بر این اساس، مبلغ مورد نظر بلافاصله پس از جمع آوری، از طریق سمن های فعال در امدادرسانی، در اختیار مردم مناطق آسیب دیده از سیل، از جمله میرجاوه، فنوج، کنارک، نیکشهر، قصر قند، دلگان، چابهار و روستاهای اطراف استان سیستان و بلوچستان قرار خواهد گرفت.پیش از این دو اپراتور همراه اول و ایرانسل از برقراری اینترنت رایگان و همچنین مکالمه رایگان درون شبکه تا پایان روز جمعه برای مشترکان حخود در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داده بودند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان شاتل موبایل یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌هایش را به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شاتل موبایل یک درصد از درآمد فروش شارژ سیم‌کارت‌هایش را به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا می‌کند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون