روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اینها بهترین‌های پلی استور گوگل در سال 2019 به انتخاب کاربران و گوگل هستند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اینها بهترین‌های پلی استور گوگل در سال 2019 به انتخاب کاربران و گوگل هستند

شرکت گوگل هر ساله لیستی از بهترین عناوین پلی استور را گردآوری و منتشر می کند. این فهرست شامل بهترین های پلی استور به انتخاب کاربران و بهترین های پلی استور به انتخاب گوگل است. در ابتدا به سراغ بهترین های پلی استور به انتخاب کاربران می رویم. بهترین های پلی استور در سال 2019 به انتخاب کاربران گوگل هر...

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

شرکت گوگل هر ساله لیستی از بهترین عناوین پلی استور را گردآوری و منتشر می کند. این فهرست شامل بهترین های پلی استور به انتخاب کاربران و بهترین های پلی استور به انتخاب گوگل است. در ابتدا به سراغ بهترین های پلی استور به انتخاب کاربران می رویم.بهترین های پلی استور در سال 2019 به انتخاب کاربرانگوگل هر ساله به کاربران امکان می دهد تا به عناوین مورد علاقه خود در میان عناوین پرطرفدار رای دهند. حالا با فرا رسیدن ماه پایانی سال 2019 گوگل لیست بهترین های پلی استور به انتخاب کاربران در سال 2019 را به طور رسمی منتشر کرده است.جوایز انتخاب کاربران در سال جاری به عنوان بهترین های پلی استور در سال 2019 به انتخاب کاربران، شامل چهار دسته مختلف بهترین برنامه به انتخاب کاربران ، بهترین بازی به انتخاب کاربران ، بهترین فیلم به انتخاب کاربران و بهترین کتاب به انتخاب کاربران می شود. رأی گیری برای انتخاب این عناوین از بیستم آبان تا چهارم آذر ماه ادامه داشت و منتخب کاربران در هر یک از دسته ها به شرح زیر اعلام شده است.بهترین های پلی استور در سال 2019 به انتخاب گوگلهمانطور که در ابتدای مطلب گفتیم گوگل در عین حال لیست دیگری را به عنوان بهترین های اپ استور به انتخاب خود با کمی تفاوت در دسته بندی های هر بخش منتشر می کند. بهترین های پلی استور در سال 2019 به انتخاب گوگل به شرح ذیل است.بهترین برنامه های پلی استور در سال 2019 به انتخاب گوگلبهترین بازی های پلی استور در سال 2019 به انتخاب گوگلبهترین های پلی استور در سال 2019 در بخش فیلم، کتاب و سریال در عین حال شاهد انتشار لیست بهترین های پلی استور در بخش فیلم به انتخاب گوگل و همچنین بهترین های پلی استور در بخش کتاب و بهترین های پلی استور در سال 2019 در بخش سریال هستیم. اما در کمال شگفتی گوگل هیچ انتخابی در بخش موزیک به عنوان بهترین اعلام نکرده است.در بخش بهترین فیلم ها شاهد حضور برخی فیلم های پرطرفدار سال 2019 در لیست پرفروش ترین فیلم های سال 2019 پلی استور هستیم که شامل فیلم هایی مانند Avengers: Endgame، Aquaman، A Star is Born، Captain Marvel و Spider-Man: Into the Spider-Verse است. در بخش پرفروش ترین سریال ها نیز مطابق انتظار عنوان Game of Thrones در صدر جدول دیده می شود.پیشنهاد می شود:

برچسب ها:

مطلب با عنوان اینها بهترین‌های پلی استور گوگل در سال 2019 به انتخاب کاربران و گوگل هستند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اینها بهترین‌های پلی استور گوگل در سال 2019 به انتخاب کاربران و گوگل هستند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون