روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اینها محبوب‌ترین بازی‌های آیفون و آیپد اپل در سال 2019 هستند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اینها محبوب‌ترین بازی‌های آیفون و آیپد اپل در سال 2019 هستند

اپل ساعاتی پیش لیست بهترین بازی های آیفون و آیپد در سال 2019 را منتشر کرد. سوپر ماریو کارت توانسته است در صدر این لیست قرار بگیرد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

اپل امروز و همراه با برگزاری مراسمی در شهر نیویورک لیست محبوب ترین و در واقع برترین بازی های آیفون و آیپد اپ استور خود در سال 2019 را منتشر کرده است. این لیست بر اساس بیشترین میزان دانلود از سوی کاربران تنظیم شده است.باید توجه داشته باشید که همانطور که اشاره کردیم این لیست صرفا بر اساس بیشترین دانلود تنظیم شده و لیست جداگانه ای به عنوان بهترین بازی ها و بهترین برنامه های اپ استور در سال 2019 به انتخاب اپل منتشر شده است.در لیست محبوب ترین بازی های آیفون و آیپد، بازی ماریو کارت که در ماه سپتامبر (شهریور ماه) معرفی و روانه اپ استور اپل شده است توانسته در رتبه نخست قرار بگیرد. محصول محبوب نینتندو توانسته است رقبای سرسختی هم چون فورتنایت و Call of Duty: Mobile را پشت سر بگذارد.اپل تعداد دانلود محبوب ترین بازی های سال 2019 را منتشر نکرده با این حال می دانیم Call of Duty: Mobile در هفته نخست انتشار خود در مجموعه روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS حدودا 100 میلیون بار دانلود شده است. در ادامه لیست بهترین بازی ها برای هر دو دستگاه آیفون و آیپاد را مشاهده می کنیم:محبوب ترین بازی های رایگان آیفون در سال 2019Mario Kart TourColor Bump 3Daquapark.ioCall of Duty: MobileBitLife – Life SimulatorPolysphere – art of puzzleWordscapesFortniteRoller Splat!AMAZE!!محبوب ترین بازی های پولی آیفون در سال 2019MinecraftHeads Up!Plague IncBloons TD 6Geometry DashRebel IncThe Game of LifeStardew ValleyBloons TD 5Grand Theft Auto: San Andreasمحبوب ترین بازی های رایگان آیپد در سال 2019Robloxaquapark.ioPaper.io 2Color Bump 3DMagic Tiles 3: Piano GameFortnitePolysphere – art of puzzleWordscapesTiles Hop – EDM RushHelix Jumpمحبوب ترین بازی های پولی آیپد در سال 2019MinecraftGeometry DashBloons TD 6Plague Inc?Amazing FrogStardew ValleyThe Game of Life!Heads UpTerrariaBendy and the Ink Machineاگرچه موفقیت ماریو کارت را می توان چشم گیر دانست اما سایر عناوین در لیست محبوب ترین بازی های اپ استور چندان تعجب برانگیز نیستند، لیست بازی های رایگان شامل عناوین کمتر شناخته شده و بازی های معروفی هم چون Call of Duty می شود. در لیست بازی های غیر رایگان نیز هم چنان می توانیم امپراطوری Minecraft را شاهد باشیم.در جدول بازی های غیر رایگان نیز به جز Stardew Valley، هیچ عنوان خلاقانه و مستقلی را مشاهده نمی کنیم. شاید این موضوع یکی از دلایل راه اندازی بخش اپل آرکید باشد.این خبرها نشان می دهد که نینتندو در تلاش است تغییرات گسترده ای را برای بازی های موبایلی خود ایجاد کند. در سال 2016 این شرکت بازی سوپر ماریو ران را معرفی کرد که یک شروع موفق به حساب می آمد.با این حال یک سال پس از آن نینتندو اعلام کرد که سوپر ماریو ران حتی با داشتن بیش از 200 میلیون دانلود، نتوانسته است به نقطه سود مناسبی برسد. از آن به بعد این شرکت تمرکز خود را بر روی توسعه بازی های کاملا رایگان گذاشت و عناوینی هم چون Fire Emblem، Dragalia Lost و Animal Crossing را معرفی کرد. سرانجام با معرفی Mario Kart Tour توانست موفقیت چشم گیری را کسب کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اینها محبوب‌ترین بازی‌های آیفون و آیپد اپل در سال 2019 هستند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اینها محبوب‌ترین بازی‌های آیفون و آیپد اپل در سال 2019 هستند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون