روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ آپدیت اندروید 10 گلکسی نوت 10 را به طور تصادفی برای یک کاربر عرضه کرد! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ آپدیت اندروید 10 گلکسی نوت 10 را به طور تصادفی برای یک کاربر عرضه کرد!

یکی از کاربران استفاده کننده از گلکسی نوت 10 مدعی شده است که نسخه رسمی آپدیت اندروید 10 را دریافت کرده است. هنوز هیچ شخص دیگری این موضوع را تایید نکرده است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

سامسونگ چندی پیش انتشار آپدیت اندروید 10 برای گلکسی اس 10 را در چند کشور دنیا آغاز کرده است، به نظر می رسد حالا نوبت به گلکسی نوت 10 رسیده است تا به جدیدترین نسحه اندروید ارتقا پیدا کند. یکی از کاربران وب سایت Reddit که از گلکسی نوت 10 استفاده می کند اعلام کرده است که به تازگی آپدیت رسمی اندروید 10 را دریافت کرده است. به نظر می رسد سامسونگ سهوا این آپدیت را در اختیار این کاربر قرار داده است و انتشار رسمی آپدیت اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 هنوز آغاز نشده است.دستگاهی که این آپدیت را دریافت کرده است از همان نسخه نرم افزاری موجود در آپدیت پایدار گلکسی اس 10 استفاده می کند. این گوشی یک نسخه آنلاک کانادایی است که در بلاروس استفاده می شود. هنوز هیچ کاربر دیگری از بلاروس یا کانادا دریافت این آپدیت را گزارش نداده است. با این حال به نظر نمی رسد که سامسونگ انتشار نسخه پایدار اندروید 10 برای گلکسی نوت 10 را به صورت رسمی آغاز کرده باشد.برخی مواقع شاهد آن بوده ایم که سامسونگ به صورت تصادفی یک آپدیت را در اختیار کاربران قرار داده است، با این حال این موضوع به معنای نزدیک بودن به زمان انتشار نسخه نهایی نیست. گلکسی نوت 10 چند هفته پس از گلکسی اس 10 به برنامه آزمایشی رابط کاربری OneUI 2.0 پیوست، با این حال گلکسی اس 10 قبل از دریافت آپدیت رسمی بیش از 7 نسخه بتا را دریافت کرد.گلکسی نوت 10 به تازگی سومین نسخه آزمایشی را دریافت کرده است؛ از این رو انتظار می رود تا قبل از انتشار نسخه اصلی و پایدار حداقل یک یا دو نسخه آزمایشی دیگر را نیز دریافت کند.

مطلب با عنوان سامسونگ آپدیت اندروید 10 گلکسی نوت 10 را به طور تصادفی برای یک کاربر عرضه کرد! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ آپدیت اندروید 10 گلکسی نوت 10 را به طور تصادفی برای یک کاربر عرضه کرد! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون