روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی‌های جمع و جور کامپکت سونی به بازار باز می‌گردند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی‌های جمع و جور کامپکت سونی به بازار باز می‌گردند

خبرهای جدید حاکی از آن است که سونی در حال توسعه یک نسخه کامپکت یعنی کوچک و جمع و جور از پرچم دار آتی خود است. این محصول دیگر مشخصات گوشی پرچم دار سونی را ارایه نمی دهد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

محصولات کامپکت سونی هیچ گاه بهترین عملکرد را ارایه نداند. این محصولات در کنار پرچم داران معرفی می شدند و مشخصات مشابه و سطح بالای آن ها را در یک ظار کوچک ارایه می کردند. اگرچه این ایده هنوز هم جذاب است اما سازندگان گوشی های هوشمند دیگر ریسک تولید محصولات کامپکت را تقبل نمی کنند. درواقع گوشی های کوچک برای اکثر کاربران دیگر جذابیتی ندارد، از این رو مدت زمان نسبتا زیادی است که شاهد معرفی محصولات کامپکت سونی نیستیم.آخرین محصولی که می توانیم به آن لقب کامپکت بودن را بدهیم سونی اکسپریا 5 است. این گوشی هوشمند همان قدرت موجود در اکسپریا 1 را در کنار همان قدرت دوربین اما با بدنه ای کوچک تر به ارمغان می آورد. هرچند گمان می رفت این سری محصولات به انتهای عمر خود رسیده اند، اما شایعاتی منتشر شده است که نشان می دهد سونی قصد دارد با تفکری جدید به تولید گوشی های کامپکت ادامه دهد.ظاهرا خط تولید گوشی های کامپکت به محصولات بالارده منتقل شده است. محصول بعدی سونی از خانواده کامپکت دیگر مشخصات پرچم دار این کمپانی را به یدک نمی کشد، بلکه به چیپست میان رده اما قدرتمند اسنپدراگون 665 مجهز خواهد شد.نسبت تصویر این گوشی هوشمند 21 به 9 خواهد بود با این حال هیچ اطلاعی از اندازه صفحه نمایش در اختیار نداریم. در این شایعه گفته شده است که ابعاد گوشی کامپکت سونی 60 در 138 میلی متر خواهد بود. این ابعاد باریک تر و کوتاه تر از اکسپریا 5 است. می تواند انتظار داشت که پرچم دار بعدی اکسپریا حاشیه بالایی زیادی نداشته باشد.

مطلب با عنوان گوشی‌های جمع و جور کامپکت سونی به بازار باز می‌گردند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی‌های جمع و جور کامپکت سونی به بازار باز می‌گردند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون