روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی 37 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 و سری پی 30 فروخته است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی 37 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 و سری پی 30 فروخته است

هواوی اعلام کرده است که تاکنون توانسته است 37 میلیون دستگاه از سری میت 20 و پی 30 را به فروش برساند. این آمار فروش با توجه به مشکلات فعلی این سازنده چینی بسیار امیدوارکننده است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

هواوی به تازگی اعلام کرده است که تاکنون موفق شده است 17 میلیون دستگاه از سری میت 20 را به فروش برساند. این رقم در مورد هواوی پی 30 چشم گیرتر بوده و به 20 میلیون دستگاه رسیده است. این آمار در یک کنفرانس مربوط به 5G در چین اعلام شده است.هواوی در مراسم معارفه محصولات سری میت 30 اعلام کرده بود که بیش از 16 میلیون میت 20 و حدود 17 میلیون دستگاه هواوی پی 30 را به فروش رسانده است. این بدان معناست که هواوی در یک ماه و نیم اخیر موفق شده است 4 میلیون دستگاه از این دو مدل را به فروش برساند که سهم محصولات سری پی 30 حدود 3 میلیون دستگاه است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان هواوی 37 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 و سری پی 30 فروخته است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی 37 میلیون دستگاه گوشی سری میت 20 و سری پی 30 فروخته است از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون