روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ پتنت «ناچ وارونه» برای گوشی‌های هوشمند را ثبت کرده است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ پتنت «ناچ وارونه» برای گوشی‌های هوشمند را ثبت کرده است

به تازگی جزییات پتنت عجیبی توسط سامسونگ منتشر شده است. طبق این پتنت سامسونگ از ناچ وارونه برای نمایشگر گوشی های خود استفاده خواهد کرد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

هنگامی که برای نخستین بار شاهد به کارگیری ناچ در نمایشگر تلفن های هوشمند بودیم، اکثر کاربران از این زایده اضافی ناراضی بودند. البته دلیل این موضوع برای اکثر آن ها به هم خوردن تقارن نمایشگر بود. البته پس از مدتی شاهد معرفی گوشی هایی با دو ناچ بودیم که مشکل تقارن را برطرف می کرد اما واقعا امیدوارم که این گونه طراحی فراگیر نشود.یکسال پیش سامسونگ پتنتی را در KIPO به ثبت رساند که جزییات آن به تازگی منتشر شده است. از آن جا که این پتنت تنها برای نمایشگر به ثبت رسیده است، اطلاعات زیادی از این ایده منتشر نشده است.سامسونگ پتنت ناچ وارونه را به ثبت رسانده است، اما آیا از آن استفاده خواهد کرد؟ در این پتنت شاهد استفاده از یک ناچ در بالای نمایشگر هستیم. مطابق چیزی که در تصاویر بالا مشاهده می کنیم. با این حال آیا بهتر نیست که سازنده مقداری حاشیه در بالای صفحه نمایش اضافه کند تا بتواند از دوربین، بلندگو و سنسورهای مورد نیاز استفاده کند؟!در توضیحات این پتنت آمده است که این طرح یک ماژول نمایشگر است که در بخش پشتی پنل صفحه نمایش یک کاور متصل شده است. در بخش بالایی نمایشگر یک برآمدگی مشاهده می شود که سنسور دوربین، بلندگو و … در آن قرار خواهد گرفت؛ به این ترتیب اندازه صفحه نمایش افزایش پیدا می کند.مطمئنا این روش بهترین راه کار ممکن برای افزایش سایز نمایشگر نیست. با این حال به نظر می رسد سایر سازندگان نیز به آن علاقه مند شده اند. البته امیدوارم حداقل یک شرکت حاضر به استفاده از این پتنت شود تا بفهمیم طراحی این گوشی به چه شکل خواهد بود؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان سامسونگ پتنت «ناچ وارونه» برای گوشی‌های هوشمند را ثبت کرده است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ پتنت «ناچ وارونه» برای گوشی‌های هوشمند را ثبت کرده است از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون