روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وان‌پلاس در وان پلاس 8 پرو با صرفنظر از مکانیزم پاپ آپ به حفره نمایشگر روی می‌آورد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وان‌پلاس در وان پلاس 8 پرو با صرفنظر از مکانیزم پاپ آپ به حفره نمایشگر روی می‌آورد

رندرهایی که به تازگی از وان پلاس 8 پرو منتشر شده است نشان می دهد که این شرکت چینی قصد دارد برخلاف دو مدل وان پلاس 7 پرو و 7 تی پرو در گوشی آینده خود دوربین سلفی پاپ آپ را با یک حفره درون نمایشگر جایگزین کند. 

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

رندرهای تازه منتشر شده توسط 91Mobiles برپایه اطلاعات منتشر شده از OnLeaks ساخته شده است. در این رندرها می توانیم طراحی وان پلاس 8 پرو را مشاهده کنیم. این تصاویر نشان می دهد که دوربین سه گانه وان پلاس 8 پرو از یک سنسور چهارم نیز بهره مند خواهد بود. این سنسور از نوع TOF بوده و می تواند نمایی سه بعدی جهت عمق بخشیدن به تصاویر را ارایه دهد.در کنار این تصاویر، 91Mobiles برخی از مشخصات این گوشی را نیز منتشر کرده است. وان پلاس 8 پرو از نمایشگری 6.65 اینچی خمیده با نرخ تازه سازی 90 هرتز استفاده می کند. به این ترتیب نمایشگر قرار گرفته روی وان پلاس جدید از نمونه مشاهده شده در وان پلاس 7 تی پرو کوچک تر است. هم چنین مکانیزم دوربین سلفی پاپ آپ جای خود را به یک حفره درون نمایشگر داده است.پیش از این نیز رندرهایی از وان پلاس 8 منتشر شده است. این گوشی هوشمند نسخه ای ضعیف تر از وان پلاس 8 پرو خواهد بود و از قابلیت هایی نظیر سنسور سه بعدی ToF استفاده نمی کند. هم چنین نمایشگر مورد استفاده در آن از وان پلاس 8 پرو کوچک تر خواهد بود.وان پلاس چند روز پیش از گوشی هوشمند وان پلاس 7 تی پرو رونمایی کرد. این محصول به چیپست اسنپ دارگون 855 پلاس استفاده می کند و به نمایشگری 6.67 اینچی با وضوح QHD مجهز شده است. عرضه وان پلاس 7 تی پرو چند روزی می شود که در بازارهای بین المللی آغاز شده است.هنوز تا رونمایی از محصولات سری وان پلاس 8 زمان زیادی باقی مانده است. نسل های قبلی این سری یعنی وان پلاس 6 و 7 هر دو در ماه می معرفی شده اند. با این حال با توجه سابقه OnLeaks می توان اطلاعات منتشر شده را موثق و قابل اعتماد دانست.از جمله پیش بینی های درست این لودهنده معروف می توان به ماژول دوربین مربع شکل آیفون 11 اشاره کرد که در ماه ژانویه به آن اشاره کرده بود. بنابراین حذف مکانیزم دوربین سلفی به صورت پاپ آپ اگرچه ایده جالبی برای وان پلاس محسوب می شد، اما به نظر می رسد زمان گذشتن از آن فرا رسیده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان وان‌پلاس در وان پلاس 8 پرو با صرفنظر از مکانیزم پاپ آپ به حفره نمایشگر روی می‌آورد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وان‌پلاس در وان پلاس 8 پرو با صرفنظر از مکانیزم پاپ آپ به حفره نمایشگر روی می‌آورد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون