روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تست سقوط آیفون 11 پرو و 11 پرو مکس اپل؛ با وجود جان‌سخت‌تر شدن همچنان می‌شکنند! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تست سقوط آیفون 11 پرو و 11 پرو مکس اپل؛ با وجود جان‌سخت‌تر شدن همچنان می‌شکنند!

نتایج تست های سقوط منتشر شده از آیفون 11 نشان می دهد که با وجود افزایش قابل توجه مقاومت، این گوشی هوشمند هنوز هم در برابر سقوط کردن آسیب پذیر است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

اپل در مراسم ماه سپتامبر خود و معرفی آیفون 11، در کنار تمام امکانات جدید این گوشی هوشمند اعلام کرد که شیشه مورد استفاده در آیفون 11 مستجکم ترین نمونه موجود در گوشی های هوشمند است. این موضوع شاید واقعیت داشته باشد، با این حال تست سقوط آیفون 11 نشان می دهند که این گوشی هوشمند هنوز هم می شکند!چندین رسانه از جمله Tom’s Guide و کانال یوتیوبی EverythingApplePro با انجام دادن آزمایش های سقوط به این نتیجه رسیده اند که آیفون جدید اپل هنوز هم شکننده است!در تست انجام شده توسط Tom’s Guide، آیفون 11 از ارتفاع 115 سانتی متر (هم سطح با جیب) بر روی سطحی بتنی سقوط کرد و شیشه های آن شکست. اولین بخشی که شکسته شد شیشه جلویی این گوشی هوشمند بود. در تست دوم نیز که هم فاصله با شانه انسان بود، بخش پشتی تلفن همراه نیز کاملا ترک برداشت.در تست سقوط آیفون 11 انجام شده توسط EverythingApplePro نیز اگرچه عملکرد بهتری را شاهد بودیم، اما در نهایت گوشی شکست. این تست سقوط از فاصله حدودا سه متری انجام شد.مطمئنا مقاومت شیشه به کار رفته در تولید آیفون های جدید بسیار زیاد است. اپل می گوید که این شیشه ها را تحت فرایند تبادل دوگانه بونی ساخته شده اند که استحکام بیش تری را به همراه دارد. با این حال هنوز هم یک سقوط ناخواسته می تواند آن ها را بشکند. امیدوارم هیچ گاه چنین شرایطی برای شما اتفاق نیوفتد، با این حال این یک احتمال است!پیشنهاد می شود برای آیفون 11 از کیس های محافظ استفاده کنید. برای خرید این نوع کیس ها انتخاب های گسترده ای در پیش رو دارید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تست سقوط آیفون 11 پرو و 11 پرو مکس اپل؛ با وجود جان‌سخت‌تر شدن همچنان می‌شکنند! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تست سقوط آیفون 11 پرو و 11 پرو مکس اپل؛ با وجود جان‌سخت‌تر شدن همچنان می‌شکنند! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون