روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویدئو تبلیغاتی آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس و البته اپل واچ سری 5| فارنت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویدئو تبلیغاتی آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس و البته اپل واچ سری 5| فارنت

اپل شب گذشته از چندین محصول جدید از جمله آیفون 11، آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و اپل واچ رونمایی کرد. در ادامه قرار است نگاهی بر ویدیوهای تبلیغاتی منتشر شده برای این محصولات داشته باشیم.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

اپل شب گذشته از چندین محصول جدید از جمله آیفون 11، آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و اپل واچ رونمایی کرد. در ادامه قرار است نگاهی بر ویدیو تبلیغاتی آیفون 11 و آیفون 11 رو و همچنین اپل واچ سری 5 داشته باشیم.اپل شب پرکاری را پشت سر گذاشت و تعداد زیادی گجت جدید توسط این شرکت رونمایی شد. این شرکت هم چنین چند تیزر را برای محصولات جدیدش منتشر کرد. در ادامه نگاهی بر ویدیوهای رسمی اپل برای آیفون 11، آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و نسل پنجم اپل واچ خواهیم داشت.اولین ویدیو تبلیغاتی مربوط به آیفون 11 پرو است. در این فیلم در رابطه با کیفیت ساخت، چیپست A13، عمر باتری، ماژول دوربین سه گانه، طراحی جدید اپلیکیشن دوربین، ضبط و ویرایش ویدیو، نمایشگر سوپر رتینا XDR، امنیت و سیستم FaceID صحبت می شود.ویدیو تبلیغاتی آیفون 11دومین ویدیو مربوط به ارزان ترین نسخه یعنی آیفون 11 است. در این ویدیو به مسایلی از قبیل رنگ های آیفون 11، دوربین دوگانه اصلی، مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار، کیفیت ضبط تصویر، سلفی slo-mo، سیستم FaceID، سرعت، حالت شب، نمایشگر و میزان عمر باتری پرداخته می شود.آخرین ویدیو مربوط به نسل پنجم اپل واچ است. این ساعت علاوه بر نمایش زمان به عنوان وظیفه اصلی می تواند برای تماس تلفنی، کنترل دستگاه های IoT و مکان یابی به وسیله GPS استفاده شود. هم چنین می توانید برای انجام دادن کارهایی از قبیل تنظیم هشدار صبحگاهی، پرداخت، پخش موسیقی و هم چنین استفاده از سیری از اپل واچ 5 استفاده کنید.

مطلب با عنوان ویدئو تبلیغاتی آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس و البته اپل واچ سری 5| فارنت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویدئو تبلیغاتی آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس و البته اپل واچ سری 5| فارنت از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون