روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حالت تیره یا همان دارک مود برای حیمیل نسخه اندروبد سرانجام عرضه شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حالت تیره یا همان دارک مود برای حیمیل نسخه اندروبد سرانجام عرضه شد

گوگل سرانجام حالت تیره را برای نسخه اندرویدی جیمیل منتشر کرد. برای دسترسی به این حالت باید جیمیل خود را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

گوگل سرانجام حالت تیره را برای نسخه اندرویدی جیمیل منتشر کرد. برای دسترسی به این حالت باید جیمیل خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.گوگل به تازگی نسخه جدید جیمیل که مجهز به حالت تیره یا دارک مود است را در وب سایت اندروید 10 معرفی کرد. هم چنین چندین کاربر سایت Reddit نیز اعلام کرده اند که در آپدیت تازه جیمیل توانسته اند دارک مود را فعال کنند.قابلیت دارک مود در نسخه 2019.08.18.267044774 جیمیل در دسترس کاربران قرار گرفته است. با این حال ممکن است روی نسخه های قدیمی نیز فعال شود، زیرا این ویژگی از نوع server-side بوده و گوگل می تواند آن را از طریق سرور فعال کند.رابط کاربری نسخه جدید جیمیل هم چون سایر اپلیکیشن های این شرکت سه حال تیره، روشن و سیستم را ارایه می دهد. اگر در حال حاضر نمی توانید حالت تیره را فعال کنید، بهتر است تا دریافت آپدیت جدید منتظر بمانید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان حالت تیره یا همان دارک مود برای حیمیل نسخه اندروبد سرانجام عرضه شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حالت تیره یا همان دارک مود برای حیمیل نسخه اندروبد سرانجام عرضه شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون