روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان درز تصاویر رابط کاربری miui 11 شیائومی برخی از قابلیت‌های آن را لو می‌دهد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

درز تصاویر رابط کاربری miui 11 شیائومی برخی از قابلیت‌های آن را لو می‌دهد

به تازگی چندین اسکرین شات از رابط کاربری MIUI 11 منتشر شده است که برخی از تغییرات موجود در این نسخه را به نمایش می گذارد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

شیائومی در آینده نزدیک از رابط کاربری MIUI 11 که بر پایه اندروید 10 توسعه یافته است، رونمایی خواهد کرد. با این حال به تازگی چندین اسکرین شات از این رابط کاربری به بیرون درز پیدا کرده است.شیائومی به صورت تصادفی رابط کاربری MIUI 11 را در اختیار برخی کاربران که از می میکس 2 اس و ردمی K20 پرو استفاده می کنند قرار داد. پس از آن یک فایل قابل فلش کردن از این رابط کاربری ساخته و چندین اسکرین شات از MIUI 11 منتشر شد.اولین تغییر قابل رویت مربوط به منوی تنظیمات است. حالا این منو از آیکون های جدید و رنگارنگی استفاده می کند. این موضوع سبب می شود پیدا کردن بخش دلخواه کاربر راحت تر شود. طراحی منوها و اپلیکیشن های درونی حالا بسیار سفیدتر از قبل و متون موجود در آن نیز به صورت بولد شده است.از دیگر تغییرات این نسل می توان به بهبود قابلیت نمایشگر همیشه روشن (Always-on Display) و یک سیستم انتقال فایل جدید که با همکاری oppo و Vivo ساخته شده است اشاره کرد.نمایشگر همیشه روشن MIUI 11 حالا قابلیت هایی نظیر امکان تغییر رنگ خودکار با گذشت زمان، استفاده از طرح Kaleidoscope با 5 طرح مختلف و یا استفاده از طرح فضایی با قابلیت تغییر تصویر با توجه به گذشت زمان و میزان نور محیط را ارایه می دهد. دیگر تغییرات این نسخه از MIUI مربوط به سیستم صدای داینامیک، نام جدید برای اپلیکیشن Xioami Community، زمان بندی حالت تیره و افزوده شدن قابلیت پاسخ سریع برای چندین اپلیکیشن جدید می شود.البته انتظار می رود در نسخه نهایی، شاهد افزوده شدن قابلیت های بیشتری باشیم. گفته می شود MIUI 10 به همراه می میکس 4 به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان درز تصاویر رابط کاربری miui 11 شیائومی برخی از قابلیت‌های آن را لو می‌دهد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان درز تصاویر رابط کاربری miui 11 شیائومی برخی از قابلیت‌های آن را لو می‌دهد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون