روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه نهایی ios 13 اپل بالاخره 28 شهریور ماه عرضه می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه نهایی ios 13 اپل بالاخره 28 شهریور ماه عرضه می‌شود

اپل نسخه بعدی سیستم عامل اختصاصی خود یعنی iOS 13 را در اواخر ماه شهریور برای گوشی های آیفون و آی پد منتشر می کند. با فارنت همراه شوید...

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

آپدیت iOS 13 اپل در تاریخ 28 شهریور ماه برای گوشی های آیفون 6 اس و نسخه های بعد از آن منتشر می شود. همچنین iOS 13.1 در اوایل مهر ماه برای گوشی های مذکور انتشار خواهد یافت. این بروزرسانی بیشتر روی اپلیکیشن های قدیمی iOS مانند Maps، Photos و Reminders متمرکز است.البته در نهایت آنچه طرفداران مدت زیادی منتظر انتشار آن بودند را هم در این بروزرسانی شاهد هستیم و آن چیزی نیست به جز حالت تاریک یا همان Dark Mode که می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.آپدیت اپلیکیشن اختصاصی Maps تغییرات عمیقی را در آن به وجود خواهد آورد. رابط آن به صورت کامل با ارائه اطلاعات بیشتر و یک ردیف جدید از آیکون مکان های مورد علاقه افراد مانند خانه و محل کار بازطراحی شده است. در Maps جدید می توانیم زمان حمل و نقل های عمومی را به صورت تقریبی تخمین بزنیم و البته با این که دیر است اما در نهایت حالتی شبیه به گوگل استریت ویو برای این اپلیکیشن منتشر شده است. این حالت شاید توانایی مقابله با استریت ویو گوگل را نداشته باشد اما کاربران وفادار به iOS قطعا بابت آن قدردان هستند.در بین تغییرات کوچک دیگر می توانیم به ترکیب Find My iPhone و Find My Friends در اپ Find My اشاره کنیم. اکنون می توانید از مموجی ها به عنوان استیکر استفاده کرده و البته اپلیکیشن Health اکنون دارای یک ترکر دوره داخلی است تا چرخه قاعدگی را پیش بینی کرده و با اپل واچ سینک شود. نظر شما در مورد iOS 13 اپل چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان نسخه نهایی ios 13 اپل بالاخره 28 شهریور ماه عرضه می‌شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه نهایی ios 13 اپل بالاخره 28 شهریور ماه عرضه می‌شود از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون