روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان این یک گوشی مفهومی تی سی ال با صفحه نمایش تاشو است که شاید به تولید انبوه برسد! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

این یک گوشی مفهومی تی سی ال با صفحه نمایش تاشو است که شاید به تولید انبوه برسد!

اوایل امسال و در کنگره جهانی موبایل بارسون، شرکت تی سی ال، چندین گوشی و تبلت با صفحه نمایش تاشو را به نمایش در اورد تا ببیند اوضاع برای عرضه یک مدل تاشو در اوایل 2020 مساعد است یا خیر.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

در میان تعداد زیادی از دستگاه های با صفحه نمایش تاشو شرکت تی سی ال که در MWC 2019 به نمایش گذاشته شده بودند، مدلی صدفی شکل وجود داشت که تقریبا به صورت کامل روی خود تا می شد تا جایی که فقط یک فضای کوچک در بخش زیرین برای دکمه های تماس و دوربین باقی می ماند. در MWC 2019 این گوشی تاشو که با نام دراگون هینج شناخته می شود، غیر قابل دسترسی بود اما خوشبختانه در نمایشگاه ایفا 2019 برلین این محصول به صورت محدود در دتسرس قرار گرفته بود.اول از همه باید بدانیم که این محصول یک محصول مفهومی یا کانسپت است و یک گوشی یا محصول کامل نیست و هنوز در مرحله آزمون و خطا قرار دارد؛ پس نباید انتظار زیادی از آن داشته باشیم.این گوشی زمانی یک گوشی تاشو کامل به حساب می آید که در سه زمینه موفق عمل کند. ارائه یک صفحه نمایش تاشو فعال با قابلیت تا شدن تا 180 درجه، قاب فلزی آن که بتواند به همان اندازه و بدون مشکل تا شود و البته وجود یک سیستم عامل بهینه شده که به این تا شدگی جالب به صورت صحیح پاسخ دهد.در رابطه با دراگون هینج تنها مورد آماده به کار قاب آن بود که به صورت 180 درجه خم می شد. به جای سیستم عامل آماده به کار تنها یک کاغذ چاپ شده از صفحه هوم یک دستگاه اندرویدی روی صفحه نمایش آن زده شده بود. هر چند که شرکت سازنده اعلام کرده بود که این محصول در روزهای اولیه توسعه خود قرار دارد.البته حتی با وجود این موارد در دست گرفتن چنین محصولی حسی مشابه لمس یک دستگاه از آینده را به انسان القا می کند. چنین دستگاهی هنوز فاصله بسیار زیادی با تولید انبوه دارد اما با برطرف کردن نواقص آن می توان به طراحی زیبای گوشی تاشو تی سی ال امیدوار بود.البته تی سی ال تنها شرکتی نیست که در فکر ساختن یک گوشی تاشو با چنین طرحی است و شرکت موتورولا هم به دنبال استفاده از این ایده است. از طرفی دیگر شرکت سامسونگ هم به دنبال ایده ای مشابه طرح صدف است اما با تمام این اوصاف هزینه ساخت چنین دستگاه هایی بالا است و قیمت نهایی هم به طبع بالا خواهد بود. پس بهتر است فعلا فکر تولید انبوه و فراگیر شدن این محصولات را از ذهنمان دور کنیم. نظر شما در مورد دراگون هینج چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان این یک گوشی مفهومی تی سی ال با صفحه نمایش تاشو است که شاید به تولید انبوه برسد! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان این یک گوشی مفهومی تی سی ال با صفحه نمایش تاشو است که شاید به تولید انبوه برسد! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون