روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان میت ایکس هواوی ماه آینده بلافاصله پس از عرضه به بازار از رده خارج خواهد شد! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

میت ایکس هواوی ماه آینده بلافاصله پس از عرضه به بازار از رده خارج خواهد شد!

در حالی که هواوی چندین بار تاریخ عرضه گوشی تاشو میت ایکس را به تاخیر انداخته، برخی منابع خبری امروز فاش کردند که شرکت چینی این گوشی را به فاصله چند ماه پس از عرضه بازنشست خواهد کرد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

پرواضح است که در صنایع مختلف هر طرحی و ایده ای قابلیت اجرایی شدن ندارد. در این بین برخی محصولات صرفاً تولید می شوند تا بتوانند بازار را برای ورود مدل های جدیدتر آماده کرده و سلیقه عموم کاربران را مورد ارزیابی قرار دهند. نمونه بارز این موضوع را می توان در اولین گوشی های هوشمند تاشو مشاهده کرد. میت ایکس و گلکسی فولد جزو اولین گوشی های هوشمند تاشو شناخته می شوند که هرکدام به دلایلی نتوانستند آن طور که تصور می شد بازار را تحت تأثیر قرار دهند.در همین حال برخی منابع نزدیک به هواوی فاش کردند که این شرکت چینی در نظر دارد تنها به فاصله چند ماه از زمان عرضه میت ایکس، نسخه ای جدید از آن را معرفی کند. لازم به یادآوری است که سامسونگ چند روز پیش از عرضه رسمی گلکسی فولد آن را برای کارشناسان فناوری ارسال کرد.طولی نکشید که تعداد زیادی از آن ها دچار مشکل صفحه نمایش شدند. سامسونگ ابتدا جدا کردن لایه محافظ پلاستیکی صفحه نمایش را دلیل مشکل اعلام کرد اما ظاهراً این مشکل حتی در گلکسی فولد برخی کاربران که این لایه را جدا نکرده اند نیز تکرار شد.هرچند می توان پیش بینی کرد که نمایشگرهای تاشو نقشه راه آینده بازار گوشی های هوشمند را ترسیم می کنند، با این حال شرکت های سخت افزاری در ساخت محصولاتی با این ویژگی هنوز قابل اعتماد عمل نکرده اند. در سوی دیگر یکی از سخنگویان شرکت هوای نبود اطمینان از مقاومت نمایشگر به کار رفته در میت ایکس را دلیل تاخیر در عرضه عنوان کرده است. البته وی در ادامه تصریح کرده که مشکلات به وجود آمده برای شرکت متبوعش در پی تحریم ایالت متحده در این موضوع بی تأثیر نبوده است.پیش از این نیز Richard Yu، مدیر عامل هواوی از ارتقا پردازنده اصلی میت ایکس پیش از عرضه سخن گفته بود، با این حال اکنون به نظر می رسد مدیران این شرکت قصد دارند مدل ارتقا یافته را تحت عنوان دیگری اوایل سال آینده راهی بازار کنند. Richard Yu همچنین کم و بیش تأیید کرد که ممکن است Mate X سرانجام در ماه اکتبر راهی بازار شود،به هر حال از آنجا که تاریخ عرضه میت ایکس برای چندین بار به تعویق افتاده است، دور از ذهن نیست که در آینده ای نه چندان دور Mate X 2 با تجهیز به پردازنده Kirin 990 و قابلیت پشتیبانی پیش فرض از 5G از راه برسد. البته هواوی که اکنون مورد تحریم ایالات متحده قرار گرفته، سعی دارد گواهینامه های لازم را برای این گوشی از گوگل دریافت کند. در سوی دیگر ارائه یک مدل ارتقا یافته تحت یک گوشی جدید می تواند باعث ایجاد اختلال در روند برنامه ریزی بلند مدت معرفی مدل های جدید هواوی گردد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان میت ایکس هواوی ماه آینده بلافاصله پس از عرضه به بازار از رده خارج خواهد شد! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان میت ایکس هواوی ماه آینده بلافاصله پس از عرضه به بازار از رده خارج خواهد شد! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون