روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل در حال کار بر روی یک قابلیت سیری برای مکالمه متوالی در موارد مشکلات سلامتی کاربر است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل در حال کار بر روی یک قابلیت سیری برای مکالمه متوالی در موارد مشکلات سلامتی کاربر است

اپل در حال کار روی قابلیت جدید سیری برای تقویت سطح مکالمه این دستیار صوتی با کاربران در رابطه با موضوعات سلامتی است.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

با انتشار نسخه پانزدهم سیستم عامل iOS در سال 2021 اپل سطح تعامل دستیار صوتی سیری در مکالمه های مربوط به حوزه سلامتی را افزایش می دهد.در گزارش گاردین جزئیات بیشتری از این قابلیت به میان نیامده است اما بدیهی است هر روزی که می گذرد اپل در تلاش است تا سطح پاسخ دهی سیری را به موضوعات مربوط به سلامتی بدن و تا حدودی روان را هم افزایش دهد. تیم کوک به عنوان مدیرعامل شرکت اعلام کرده که نوآوری های اپل در زمینه سلامتی همیشه بزرگ ترین هدف شرکت برای خدمت رسانی به نوع بشر بوده است.اپل طی چند سال اخیر حضور پررنگ تری در فضاهای مربوط به سلامتی و تناسب اندام داشته است. به عنوان مثال در سال 2018 اپل اپلیکیشن ECG را برای اپل واچ منتشر کرد که قادر به تشخیص علائم فیبریلاسیون دهلیزی بود؛ شرایطی که می تواند به مسائلی حیاتی مانند سکته و حتی ایست قلبی منجر شود.همچنین در سال 2018 قابلیت Health Records از سوی اپل برای دستگاه های دارای سیستم عامل iOS منتشر شد که در آن سوابق پزشکی هر مریض از بیمارستان و کلینیک های مختلف در اپلیکیشن Health به وی اعلام می شود. این سوابق پزشکی شامل آلرژی ها، علائم حیاتی، شرایط، واکسیناسیون، جواب آزمایش، داروها و سایر اطلاعات پزشکی خواهد شد.طبق مستنداتی که روزنامه گاردین از یکی از کارکنان سابق مشغول به فعالیت در بخش دستیار صوتی سیری در شرکت اپل به دست آورده است، این شرکت آمریکایی تلاش می کند تا سیری در رابطه با موضوعات حساس مانند فمینیسم به صورتی کاملا بی طرف پاسخ دهد.در رابطه با این سوالات سیری به ویکی پدیا و دیکشنری آیفون مراجعه می کند و به صورت کاملا بی طرف پاسخ می دهد. خود اپل هم اعلام کرده که سیری در رابطه با موضوعات حساس بیشتر یک پاسخ فراگیر می دهد و چیزی که عموم به آن باور دارند را منبع قرار خواهد داد تا اینکه نظر شخصی خودش را ارائه کند. نظر شما در مورد قابلیت و سطح مکالمه های سیری چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل در حال کار بر روی یک قابلیت سیری برای مکالمه متوالی در موارد مشکلات سلامتی کاربر است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل در حال کار بر روی یک قابلیت سیری برای مکالمه متوالی در موارد مشکلات سلامتی کاربر است از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون