روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی پی 40 احتمالا با سیستم عامل هارمونی معرفی شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی پی 40 احتمالا با سیستم عامل هارمونی معرفی شود

در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی امسال بود که شرکت چینی هواوی سیستم عامل مورد انتظار و چندپلتفرمه هارمونی را معرفی کرد؛ سیستم عاملی که در چین به هانگ منگ معروف شده است. با فارنت همراه شوید...

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

شرکت هواوی اعلام کرده است که سیستم عامل هارمونی فعلا برای گوشی های هوشمند در نظر گرفته نشده است و تنها برای دستگاه های هوشمند خانگی کاربرد دارد. این گفته با شایعه های راه اندازی سیستم عامل اختصاصی شرکت روی گوشی هواوی میت 30 لایت در تناقض است.هر چند که مدیران شرکت چینی عنوان کرده اند با وجود آنکه هواوی به استفاده از سیستم عامل اندروید روی گوشی های هوشمند خود ادامه می دهد در صورتی که ممنوعیتی روی دستگاه های این شرکت قرار گیرد، آماده هستند تا طی یک یا دو روز به سیستم عامل هارمونی کوچ کنند.اکنون ریچارد یو، مدیرعامل هواوی، طی یک مصاحبه رسانه ای تایید کرده در صورتی که معضلات کنونی این شرکت با دولت ایالات متحده دستخوش تغییر نشود، شرکت شروع به استفاده از سیستم عامل هارمونی خواهد کرد که با گوشی هوشمند پی 40 در سال آتی آغاز می شود.وی همچنین تایید کرد که سیستم عامل اختصاصی این شرکت برای استفاده روی گوشی های هوشمند آماده است اما هواوی فعلا منتظر ایجاد تغییرات در روابط با دولت ایالات متحده است. یو عنوان کرد که فروشگاه اپ گالری آماده است و هواوی موبایل سرویس هم جایگزین اپلیکیشن های خدماتی گوگل خواهد شد.هدف هواوی واضح است؛ این شرکت می خواهد با سیستم عامل اندروید و خدمات گوگل ادامه دهد مگر اینکه دیگر چاره ای نداشته باشد. سیستم عامل هارمونی شرکت می تواند یک جایگزین مطمئن برای سیستم عامل اندروید محصولات هواوی باشد.این سیستم عامل از تمامی اپلیکیشن های اندرویدی هم پشتیبانی به عمل می آورد که خبری خوش برای سازندگان متفرقه اپلیکیشن های اندرویدی است. نظر شما در مورد سیستم عامل جدید و برنامه های هواوی چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان هواوی پی 40 احتمالا با سیستم عامل هارمونی معرفی شود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی پی 40 احتمالا با سیستم عامل هارمونی معرفی شود از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون