روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایده جالب یک دختر 12 ساله برای کمتر کردن ترس کودکان از تزریق سرم از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایده جالب یک دختر 12 ساله برای کمتر کردن ترس کودکان از تزریق سرم

حتی به عنوان یک فرد بزرگسال هم فکر تزریق سرم به بدن می تواند به هر کسی استرس وارد کند. اکنون به کودکان فکر کنید که نمی دانند حتی با چه چیزی طرف هستند. با فارنت همراه باشید...

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

الا کازانو هنگامی که هفت سال سن داشت و برای انجام امور پزشکی به دلیل داشتن یک بیماری خود ایمنی به نام پورپورای ناشناس کاهش پلاکت خود به بیمارستان رفته بود دچار ترس ناشی از تزریق سرم می شود.به گفته کازانو هنگامی که وی می خواست برای درمان خود وارد محل شود مواجهه با تعداد زیادی سرم و تجهیزات پزشکی باعث ترسیدنش شده است. برای اینکه ترس او از این حجم تجهیزات پزشکی کاهش یابد ایده خلاقانه ای را اجرا کرده و پشت یکی از عروسک های خود را با چسب به سرم متصل کرده است. این کار موجب به وجود آمدن نمونه های اولیه از مدی تدی شده است.مطالب مرتبط آیا طراحی داخلی بیمارستان ها بر زمان بهبود بیماران تأثیرگذار… ۲۹ مرداد, ۱۳۹۵ استفاده از یک فروند هواپیمای F-16 برای نجات جان یک بیمار در… ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۵همانطور که در بالا مشاهده می کنید، مدی تدی یک عروسک نرم و دوست داشتنی است که در پشت آن کیسه ای توری برای قرار گرفتن سرم در آن ایجاد شده است. هدف از به وجود آمدن چنین چیزی این است که بچه های در صورت ورود به اتاق های تزریق سرم با تصویر به مراتب خوشایندتری از یک کیسه دارای مایع بی رنگ مواجه شوند و حقیقتا روبه رو شدن با یک عروسک با نمک می تواند خوشایندتر باشد.هدف الا این است که به همراه مادرش هزینه 5 هزار دلاری برای اولین سفارشات را با کمپین GoFundMe به دست آورد و اولین خرس ها را به صورت رایگان برای کودکان ارسال نماید. نظر شما در مورد عملی شدن چنین ایده ای چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان ایده جالب یک دختر 12 ساله برای کمتر کردن ترس کودکان از تزریق سرم از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایده جالب یک دختر 12 ساله برای کمتر کردن ترس کودکان از تزریق سرم از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون