روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروسافت بازی‌های آنلاین خود را از روی ویندوز حذف می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروسافت بازی‌های آنلاین خود را از روی ویندوز حذف می‌کند

مایکروسافت قصد دارد در دو مرحله بازی های ویندوز که تحت وب هستند را از دسترس کاربرن خارج کند. البته این اتفاق فورا رخ نمی دهد و کاربران هنوز چند روزی را فرصت دارند که از انجام دادن این بازی ها لذت ببرند!

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

همان طور که اکثر کاربران ویندوز می دانند، مایکروسافت این سیستم عامل را به همراه چند بازی ساده منتشر می کند. این خصیصه سال های متمادی نسخۀ های مختلف ویندوز را در بر می گرفت، اما مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که به پشتیبانی از بازی های ویندوز خاتمه می دهد و نسخه های آنلاین را از دسترس خارج می کند.همان طور که گفته شد، این بازنشستگی مربوط به بازی های آنلاین موجود در ویندوز است. از جمله این بازی ها می توان به Backgammon، Checkers ،Hearts ،Reversi ،Spades و MSN Go اشاره داشت. فاز نخست این اقدام شامل کاربران ویندوز XP و ویندوز MN می شود که از تاریخ 9 مرداد دیگر امکان استفاده از این عناوین را نخواهند داشت.مطالب مرتبط اقدام عجیب مایکروسافت در تبلیغ ویندوز 1.0 پس از گذشت 34 سال… ۱۱ تیر, ۱۳۹۸ مایکروسافت استفاده از Slack و Google Docs را برای کارمندان… ۲ تیر, ۱۳۹۸در مرحله دوم کاربران ویندوز 7 از تاریخ 2 بهمن ماه دیگر امکان استفاده از بازی های پیش فرض تحت وب ویندوز را نخواهند داشت. طبق گفته مایکروسافت این تصمیم با قلب های اندوهگین گرفته شده است، با این حال زمان آن رسیده است که منابع نرم افزاری و سخت افزاری خود را بر روی فناوری های جدید سرمایه گذاری کنیم.به طور دقیق نمی توان گفت که چه تعداد کاربر هنوز از این بازی های استفاده می کنند و این تصمیم می تواند روی آن ها تاثیرگذار باشد. اگرچه بازی های جایگزین زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما برای کسانی که با بازی های ویندوز نظیر Hearts خاطره دارند، مطمئنا این یک پایان تلخ خواهد بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان مایکروسافت بازی‌های آنلاین خود را از روی ویندوز حذف می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروسافت بازی‌های آنلاین خود را از روی ویندوز حذف می‌کند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون