روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هواوی با ادامه تحریم، اخراج صدها کارمند آمریکایی خود را در سر دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هواوی با ادامه تحریم، اخراج صدها کارمند آمریکایی خود را در سر دارد

گزارش های حاکی از آن هستند که هواوی قصد دارد تعدادی از کارمندان آمریکایی خود که در شرکت Futurewei Technologies مشغول به فعالیت هستند را اخراج کند. این موضوع پس از تحریم هواوی توسط ایالات متحده صورت می گیرد.

برای خواندن ادامه مطلب بر روی تیتر کلیک کنید.

گزارش های نشان می دهند که هواوی قصد دارد به دلیل ادامه تنش ها با ایالات متحده، صدها کارگر خود در این کشور را اخراج کند. هواوی طی ماه های اخیر و پس از آنکه دولت ترامپ نام این کمپانی را در لیست سیاه تجارت با ایالات متحده قرار داد، با مشکلات زیادی مواجه شده است.طبق گزارش منتشر شده توسط وال استریت ژورنال، هواوی قصد دارد یک شرکت تحقیقاتی خود به نام Futurewei Technologies را که شامل چندین آزمایشگاه می شود را تعطیل کند. هواوی به کارمندان چینی فعال در این شرکت اعلام کرده است که در صورت بازگشت به چین، می توانند فعالیت خود را ادامه دهند؛ با این حال دیگر کارمندان این شرکت اعلامیه ای مبنی بر تعدیل نیرو دریافت کرده اند.مطالب مرتبط هواوی نمی خواهد مردم چین بخاطر وطن پرستی محصولات این شرکت را… ۲۰ تیر, ۱۳۹۸ مدیرعامل هواوی می گوید اپل الگوی او در زمینه حفظ اطلاعات… ۱۷ تیر, ۱۳۹۸خرداد ماه سال جاری بود که ترامپ اعلام کرد کمپانی های آمریکایی نباید تجارت خود را با هواوی ادامه دهند. در آن زمان دلیل این امر، به خطر افتادن امنیت ملی ایالات متحده اعلام شد. به این ترتیب هواوی دیگر نمی توانست قطعات سخت افزاری و یا نرم افزار مورد نیاز خود را از شرکت های آمریکایی تامین کند.با این حال چندی بعد ترامپ اگر چه در ظاهر این ممنوعیت را کاهش داد، اما گفته می شود تا زمان وجود تنش میان ایالات متحده و چین، وضعیت هواوی به حالت عادی باز نخواهد گشت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان هواوی با ادامه تحریم، اخراج صدها کارمند آمریکایی خود را در سر دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هواوی با ادامه تحریم، اخراج صدها کارمند آمریکایی خود را در سر دارد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون