روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 پای گلکسی A7 2017 سامسونگ در راهست!؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت اندروید 9 پای گلکسی A7 2017 سامسونگ در راهست!؟

آپدیت اندروید 9 گلکسی A7 2017 سومین آپدیت سیستمی برای این گوشی میان رده سامسونگ محسوب می شود، چراکه Galaxy A7 2017 به طور پیش فرض با اندروید 6 مارشملو راهی بازار شد با این حال در سال 2017 به اندروید 7 نوقا ارتقا یافت و سال گذشته نیز توانست آپدیت اندروید 8 اوریو را دریافت کند.هرچند سامسونگ نسبت به سایر تولیدکنندگان گوشی هوشمند با سرعت کمتری اقدام به انتشار آپدیت اندروید 9 برای گوشی های خود کرد، اما در چند وقت اخیر آپدیت اندروید 9 را برای مدل های میانرده سال گذشته هم منتشر کرده است.شایعه انتشار آپدیت اندروید 9 برای Galaxy A7 2017 از آنجایی سرچشمه می گیرد که هفته گذشته شاهد به ثبت رسیدن اطلاعات مدلی تحت این عنوان با قدرت گرفتن از اندروید 9 در سازمان Wi-Fi Alliance بودیم.مطالب مرتبط آپدیت اندروید 8 اوریو گلکسی A7 2017 سرانجام از راه رسید ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ آپدیت اندروید 7 گلکسی A7 2017 سامسونگ از راه رسید ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶در صورت انتشار آپدیت اندروید 9 برای این گوشی سامسونگ یک سنت شکنی از سوی سامسونگ رخ خواهد داد، چرا که این شرکت کره ای حتی برای گوشی های پرچم دار حداکثر 3 آپدیت سیستمی عرضه می کند.در سوی دیگر چندی پیش نیز شاهد به ثبت رسیدن اطلاعات گلکسی اس 7 مجهز به اندروید 9 پای در Wi-Fi Alliance بودیم که البته به فاصله کوتاهی بعد از آن اطلاعات صحیح جایگزین شد. از آنجا که اطلاعات ارائه شده از سوی Wi-Fi Alliance موثق است، می توان حدس زد که آپدیت اندروید 9 برای Galaxy A7 2017 سرانجام عرضه گردد.همچنین قرار دادن گوشی های سری J 2017 در برنامه آپدیت اندروید 9 نشان می دهد که این بآپدیت تنها به گوشی های پرچم دار سامسونگ محدود نمی شود.آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 7 سامسونگدر رابطه با شواهد انتشار این آپدیت برای گلکسی اس 7 هم ابتدا مدلی با شماره داخلی SM-G930F در سامانه Wi-Fi Alliance ثبت شد در حالی که این شماره ساخت مربوط به گوشی Galaxy XCover 4 است؛ از این رو می توان پیش بینی کرد که هنوز هم با وقفه به وجود آمده احتمال عرضه آپدیت اندروید 9 برای گلکسی اس 7 کماکان وجود دارد.

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 پای گلکسی A7 2017 سامسونگ در راهست!؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 پای گلکسی A7 2017 سامسونگ در راهست!؟ از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون