روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل پای Google Assistant را به نقشه ویز هم باز کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل پای Google Assistant را به نقشه ویز هم باز کرد

گوگل به طور موازی در حال حاضر دو سرویس نقشه و ناوبری ویز و Google Maps را توسعه می دهد، با این حال می توان پیش بینی کرد که به مرور زمان با یکسان سازی قابلیت‎های این دو، شاهد مرگ تدریجی دیگری باشیم.گوگل مپ از رابط کاربری مدرن تری نسبت به ویز بهره برده، با این سیستم هدایت ناوبری صوتی در ویز به مراتب بهتر از رقیب کار می کند. به هر حال هنوز مشخص نیست که سرانجام گوگل کدام سرویس را قربانی دیگری می کند.جدا از این بحث نسخه اندرویدی نقشه ویز به تازگی در جدیدترین به روز رسانی با Google Assistant یکپارچه شده است، از این رو می توان زین پس از دستیار صوتی گوگل خواست که عملیات ناوبری در ویز را آغاز کند.در همین خصوص.. حالا می توانید با صدای خود دستیار گوگل را در آیفون فراخوانی… ۱ آذر, ۱۳۹۷ دستیار گوگل به زودی تشخیص می دهد به چه زبانی صحبت می کنید ۵ اسفند, ۱۳۹۶ایده یکپارچه سازی دستیار صوتی با سرویس های نقشه به شدت می تواند کاربردی باشد، چراکه دیگر فرد نیاز نیست برای یافتن مکانی، یا اطلاع از وضعیت ترافیکی جاده ها حین رانندگی گوشی را در دست بگیرد.در سوی دیگر حتی در زمان آغاز ناوبری می توان از دستیار صوتی گوگل خواست پیام‎های دریافتی را بخواند و یا آنکه بدون لمس گوشی آهنگ در حال پخش را عوض کند.برای دسترسی به این قابلیت به یک گوشی اندرویدی و البته آخرین نسخه از نقشه ویز احتیاج خواهید داشت. البته در نظر داشته باشید که ویژگی مذکور فعلاً در ایالات متحده قابل دسترس بوده و برای استفاده از ویژگی های Google Assistant هم بایستی به زبان انگلیسی مسلط باشید. اگر این پیش نیاز را دارا هستید، صرفا با گفتن عبارت Hey Google” یا “Ok Google” می توانید دستیار صوتی گوگل را آماده به کار کنید.گوگل هنوز به شایعه احتمال اضافه کردن این ویژگی به نسخه iOS سرویس ویز و عرضه آن برای سایر مناطق واکنشی نشان نداده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان گوگل پای Google Assistant را به نقشه ویز هم باز کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل پای Google Assistant را به نقشه ویز هم باز کرد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون