روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان توسعه دهندگان اندروید در کجای ایران بیشترین درآمد را از کافه بازار دارند؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

توسعه دهندگان اندروید در کجای ایران بیشترین درآمد را از کافه بازار دارند؟

در مطلب روز گذشته گزارش سالیانه 1397 کافه بازار گفتیم که درآمد خالص سالیانه توسعه دهندگان کافه بازار با رشد 89 درصدی و افزایش 78 میلیارد تومانی از 180 میلیارد تومان در پایان سال 1396 به 258 میلیارد تومان در پایان سال 1397 رسیده است.حالا صرفنظر از درامد توسعه دهندگان کافه بازار بیایید نگاهی به آمار و ارقام دیگر توسعه دهندگان ایرانی بیندازیم.بنابر گزارش منتشر شده از سوی کافه بازار تا پایان سال گذشته بیش از ۲۱ هزار تیم توسعه دهنده در بازار فعالیت کردند و توزیع جغرافیایی توسعه دهندگان ایرانی خبر از صدرنشینی سه استان تهران، خراسان رضوی و اصفهان به ترتیب با 28 درصد، 8 درصد و 7 درصد از سهم کل توسعه دهندگان حاضر در کافه بازار داشت.اگر چه بدیهی است همین سه استان بیشترین سهم درآمدی از مجموع درامد خالص توسعه دهندگان بازار را به خود اختصاص دهند اما استان البرز توانسته در این خصوص پس از تهران و خراسان رضوی، رتبه سوم را به دست آورد که احتمالا می توان حدس زد یکی از برنامه ها یا بازی های پرفروش اهل این استان دلیل این موضوع باشد.نکته جالب دیگر اینکه با وجود اینکه استان تهران 28 درصد سهم توسعه دهندگان کافه بازار را به خود اختصاص داده اما توانسته سهم غالب درآمدی توسعه دهندگان کافه بازار را با 71 درصد مجموع درآمد توسعه دهندگان کافه بازار به خود اختصاص دهد.در همین خصوص.. گزارش سالیانه 1397 کافه بازار منتشر شد / افزایش 78 میلیارد… ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸ کافه بازار با تائید اشکال امنیتی اعلام کرد: هیچ شواهدی مبنی… ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸کافه بازار در عین حال تعداد مجموع برنامه های منتشر شده در کافه بازار توسط توسعه دهندگان کافه بازار تا پایان سال 1397 را بیش از 164 هزار برنامه اعلام کرده است که سهم استان تهران 26 درصد از این تعداد تا به امروز بوده است و پس از آن گیلان و خراسان رضوی قرار گرفته اند.یکی از مهم ترین فاکتورهای جابجایی نام ها در جدول های منتشر شده سهم استان ها از برنامه های پرنصب است. در عین حال برنامه های پرنصب یکی از فاکتورهای اصلی افزایش درآمد توسعه دهندگان از روش های موجود است. بنابر اعلام کافه بازار تا پایان سال ۱۳۹۷ بیش از ۱۶۰۰ توسعه دهنده ایرانی، برنامه هایی با بیش از ۱۰ هزار نصب فعال و بیش از ۳۷۰ توسعه دهنده ایرانی، بازی هایی با بیش از ۱۰ هزار نصب فعال تولید و عرضه کرده اند.بررسی این گزارش همچنین نشان می دهد که تعداد توسعه دهندگان با برنامه های پرنصب از 1493 توسعه دهنده در پایان سال 1396 به 1653 توسعه دهنده در پایان سال 1397 و در عین حال تعداد توسعه دهندگان با بازی های پرنصب از 345 بازی در پایان سال 1396 به 375 بازی در پایان سال 1397 رسیده است.همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم آمار و ارقام بالا مبتنی بر رشد تعداد برنامه ها و توسعه دهندگان و همچنین بازی ها و برنامه های پرنصب باعث شتاب در رشد و افزایش مجموع درآمد خالص توسعه دهندگان شده است به طور یکه مجموع درآمد سالانه توسعه دهندگان ایرانی در سال گذشته ۸۹ درصد افزایش یافت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان توسعه دهندگان اندروید در کجای ایران بیشترین درآمد را از کافه بازار دارند؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان توسعه دهندگان اندروید در کجای ایران بیشترین درآمد را از کافه بازار دارند؟ از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون