روی خط خبر

  • لوازم خانگی
  • فارنت
  • گزارش سالیانه 1397 کافه بازار منتشر شد / افزایش 78 میلیارد تومانی درآمد خالص توسعه‌دهندگان

موضوع: لوازم خانگی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گزارش سالیانه 1397 کافه بازار منتشر شد / افزایش 78 میلیارد تومانی درآمد خالص توسعه‌دهندگان از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گزارش سالیانه 1397 کافه بازار منتشر شد / افزایش 78 میلیارد تومانی درآمد خالص توسعه‌دهندگان

در گزارش سالیانه کافه بازار که صبح امروز منتشر شد و از چند روز پیش برای بررسی بیشتر در اختیار فارنت قرار گرفته بود نکات و موضوعات قابل توجهی را می توان پیدا کرد که سعی خواهیم کرد در مطالب جداگانه ای برای روشن شدن بیشتر ماجرا به طور خلاصه در اختیار شما بگذاریم.در گزارش 512 صفحه ای کافه بازار اولین چیزی که مطمئنا توجه علاقمندان این حوزه به خصوص توسعۀ دهندگان را به خود جلب خواهد کرد بخش آمار و ارقام درآمدی توسعه دهندگان است.افزایش درآمد 89 درصدی توسعه دهندگان در بازار 40 میلیونیدر همین خصوص.. توسعه دهندگان کجای ایران بیشترین درآمد را از کافه بازار در… ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۸ کافه بازار با تائید اشکال امنیتی اعلام کرد: هیچ شواهدی مبنی… ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۸بنابر گزارش سالیانه 1397 کافه بازار در سال گذشته کافه بازار توانست به رشد خود ادامه داده و به آمار 40 میلیون کاربر دست پیدا کند. از این میزان طبق آمار و ارقام اعلام شده بیش از نیم میلیون کاربر در خارج از کشور زندگی می کنند و از امکانات کافه بازار برای دریافت بازی ها و برنامه های اندرویدی بهره می برند.بنابر این گزارش با ادامه رشد صنعت برنامه ها و بازی های موبایلی در سال ۹۷، درآمد توسعه دهندگان ۸۹ درصد نسبت به سال ۹۶ افزایش پیدا کرده و در این میان به طور خاص درآمد بازی سازان نیز در سال ۹۷ ۵۴ درصد رشد را نسبت به سال ۹۶ تجربه کرده است.15 میلیون تراکنش و درآمد خالص 258 میلیارد تومانی برای توسعه دهندگاندر گزارش سالیانه 1397 کافه بازار آمده است که کاربران بازار در این سال در مجموع و برای خرید برنامه ها، خرید اشتراک و پرداخت های درون برنامه ای بازی ها و برنامه های 22 هزار توسعه دهنده فعال در کافه بازار، بیش از ۱۵ میلیون تراکنش موفق داشته اند تا مجموع درآمد خالص سالیانه 21 هزار تیم توسعه دهنده کافه بازار از 180 میلیارد تومان در سال 1396 به 258 میلیارد تومان در سال 1397 برسد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان گزارش سالیانه 1397 کافه بازار منتشر شد / افزایش 78 میلیارد تومانی درآمد خالص توسعه‌دهندگان از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گزارش سالیانه 1397 کافه بازار منتشر شد / افزایش 78 میلیارد تومانی درآمد خالص توسعه‌دهندگان از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون