روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان وان پلاس 7 پرو با دوربین سه‌گانه خود در رده سوم DxOMark قرار گرفت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

وان پلاس 7 پرو با دوربین سه‌گانه خود در رده سوم DxOMark قرار گرفت

حالا با رونمایی رسمی از وان پلاس 7 پرو در شب گذشته، DxOMark نیز نتایج بررسی خود را در خصوص دوربین سه گانه اصلی و دوربین سلفی وان پلاس 7 پرو منتشر کرده است.بر اساس نتایج بنچمارک منتشر شده توسط DxOMark، دوربین سه گانه وان پلاس 7 پرو توانسته مجموع امتیاز 111 را به دست آورد و بیخ گوش پی 30 پرو هواوی و گلکسی اس 10 فایو جی که امتیاز 112 را به دست آورده اند در رده سوم قرار بگیرد.در همین خصوص.. نسخه 5G وان پلاس 7 پرو هم از راه رسید ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۸ وان پلاس 7 رسما رونمایی شد؛ چیزی شبیه به قبلی اما با… ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۸شاید این یک امتیاز اختلاف چندان زیاد به نظر نرسد اما همانقدر که نشانگر بهتر بودن دو گوشی دیگر است می تواند بیانگر نزدیک بودن کیفیت خروجی دوربین این گوشی های هوشمند باشد تا حدی که نتوان آن را ملموس دانست.از سوی دیگر دوربین سلفی وان پلاس 7 پرو با ساختار پاپ آپ خود توانسته مجموع امتیاز 86 را به دست آورد که بر این اساس در رده ششم دوربین سلفی گوشی های هوشمند پس از گلکسی نوت 9 قرار می گیرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان وان پلاس 7 پرو با دوربین سه‌گانه خود در رده سوم DxOMark قرار گرفت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان وان پلاس 7 پرو با دوربین سه‌گانه خود در رده سوم DxOMark قرار گرفت از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون