روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اعلام آغاز همکاری شیپور و همراه مکانیک برای درج قیمت کارشناس شده خودرو از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اعلام آغاز همکاری شیپور و همراه مکانیک برای درج قیمت کارشناس شده خودرو

در ابتدای این مراسم رضا اربابیان مدیرعامل شیپور با اشاره به تاریخچه پلتفرم آگهی شیپور، اعلام کرد: شیپور در سال ۹۰ فعالیت خود را با هدف فراهم کردن یک معامله شیرین برای مردم آغاز کرد و در حال حاضر یکی از پربازدیدترین سایت های ایران هستیم.مدیرعامل شیپور با اعلام اینکه در بهمن ماه همکاری ما با همراه مکانیک آغاز شده و کارشناسی خودروها توسط همراه مکانیک نیز از امروز شروع شده و قیمت اعلام شده توسط آن ها هم به زودی در پلتفرم آگهی شیپور درج خواهد شد. این همکاری به شفافیت قیمت در بازار خودرو کشور کمک خواهد کرد.مدیرعامل شیپور با اشاره به ویژگی آگهی های خودرو کارشناسی شده توسط همراه مکانیک اعلام کرد که آگهی های خودرو در شیپور که توسط همراه مکانیک کارشناسی شده باشند، یک لوگو خواهند داشت و نسبت به سایر آگهی ها متمایز خواهند بود. او همچنین اشاره کرد که همراه مکانیک با دسترسی به قیمت بازار خودرو و شیپور با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی، با همکاری یکدیگر می توانند قیمت واقعی را به نمایش بکشند.پس از اربابیان، باقری، مدیر عامل همراه مکانیک گفت: از این به بعد شما می توانید قیمت کارشناسی شده خودروها توسط همراه مکانیک را در شیپور مشاهده کنید. در بحث قیمت گذاری نیز همراه مکانیک با کمک شیپور نظمی را در این فضا به وجود خواهد آورد که افراد آگهی ها را بر اساس قیمت های کارشناسی شده و به صورت قیمت روز درج خواهند کرد.در همین خصوص.. امکان قیمت گذاری آنلاین و کارشناسی خودروهای دست دوم فراهم شد ۹ اسفند, ۱۳۹۵ ترومپت 8000 دلاری اچ تی سی برای به رخ کشیدن صدای اچ تی سی… ۱۸ آبان, ۱۳۹۲مدیرعامل همراه مکانیک در خصوص مزایای اجرای این طرح و همکاری گفت: با اجرای این طرح کاربران از دو موضوع می توانند خیالشان راحت باشد، اول اینکه قیمت تا چه حد استاندارد است و سپس سلامت محصول نیز در چه شرایطی قرار گرفته است.پس از مدیرعامل همراه مکانیک، احمد کیهانی، مدیر بخش خودرو شیپور در توضیح جزئیات بیشتر این طرح گفت: با اجرای این طرح خریدار یا فروشنده خودرو در پلتفرم شیپور می تواند تقاضای کارشناسی خودرو را کنند که هزینه آن از سوی طرفین پرداخت خواهد شد. پس از آن مکان استقرار خودرو مشخص شده و کارشناس همراه مکانیک محصول را در 150 آیتم کارشناسی و پس از مشخص شدن نتایج، جزئیات آن به صورت آنلاین توسط همراه مکانیک در آگهی درج شده و نشان داده خواهد شد.وی ادامه داد: مورد دیگری که ظرف چند روز آینده سرویسش را ارایه می دهیم بحث قیمت است که مدت هاست در جامعه چالش برانگیز شده است. قیمت خودروها را ما تگ گذاری کرده و بر اساس قیمت عالی، خوب، مناسب و… رتبه بندی می کنیم. به همین خاطر کاربر می تواند خودرویی را بر اساس قیمت ایده آل خودش پیدا کند. این امر سبب می شود تا بستر شیپور اجازه ندهد تا محلی جهت هیجانات کاذب قیمتی شود.در این مراسم همچنین رضا اربابیان مدیرعامل شیپور اعلام کرد که به زودی برای بخش املاک نیز برنامه جدیدی اعلام می شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اعلام آغاز همکاری شیپور و همراه مکانیک برای درج قیمت کارشناس شده خودرو از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اعلام آغاز همکاری شیپور و همراه مکانیک برای درج قیمت کارشناس شده خودرو از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون