روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رونمایی بی سر و صدای سامسونگ از دستبند هوشمند Galaxy Fit e از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رونمایی بی سر و صدای سامسونگ از دستبند هوشمند Galaxy Fit e

دستبند هوشمند Galaxy Fit e قرار است با برچسب قیمتی 40 یورویی راهی بازار شود که 60 یورو کمتر از قیمت تعیین شده برای مدل Galaxy Fit است. البته این کاهش قیمت بی دلیل نبوده، چرا که شاهد حذف برخی قابلبت‎ها از جمله نمایشگر رنگی هستیم.این دستبند سامسونگ با بلوتوث به دستگاه شما متصل شده و یک سنسور ضربان قلب نیز دارد. دستبند هوشمند Galaxy Fit e به صورت بی سیم شارژ شده و در برابر آب نیز تا عمق 50 متری به مدت 10 دقیقه مقاوم خواهد بود.در همین خصوص.. سامسونگ دستبند تندرستی گلکسی فیت را با قیمت ۹۹ دلار رونمایی… ۲ اسفند, ۱۳۹۷ تصاویر گلکسی واچ اکتیو، گلکسی فیت و گلکسی بادز در اپلیکیشن… ۲۶ بهمن, ۱۳۹۷باتری به کار رفته در این محصول در حالت فول شارژ می تواند کاربر را تا 7 روز همراهی کند. البته این مدت زمان برای استفاده روزمره تا 13 روز هم افزایش پیدا می کند. سامسونگ در دستبند هوشمند Galaxy Fit e از نمایشگر 0.74 اینچی OLED تک رنگ استفاده کرده که به طبع قادر به نمایش زمان، تاریخ و برخی اعلان‎های دریافتی از گوشی و رویدادهای از قبل تنظیم شده است.همان طور که انتظار داریم، این دستبند هوشمند سامسونگ نیز می تواند حالات مختلف کاربر در زمان راه رفتن، دویدن یا خواب را تشخیص داده، اطلاعات فیزیکی بدن مرتبط با این شرایط را تحلیل و ذخیره کرد و درنهایت با اپلیکیشن سلامتی نصب شده بر روی گوشی همگام سازی کند.همان طور که گفته شد این دستبند در برابر نفوذ آب مقاوم بوده، با این حال پیشنهاد نمی کنیم که از آن در هنگام شنا کردن استفاده کنید. این دستبند در سه رنگ تمام مشکی، زرد قناری و سفید به بازار عرضه خواهد شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان رونمایی بی سر و صدای سامسونگ از دستبند هوشمند Galaxy Fit e از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رونمایی بی سر و صدای سامسونگ از دستبند هوشمند Galaxy Fit e از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون